تاریخ انتشار : شنبه, 16 مرداد 1395 12:01. آمار گل خوردن‌های سیدمهدی رحمتی در استقلال افت محسوس این دروازه‌بان را در بازی‌های گذشته نشان می‌دهد. به گزارش مهر، افت محسوس مهدی رحمتی در حالی که بهترین دروازه بان ایران محسوب می شد از روزی شروع شد که خودش از قفس توری تیم ملی بیرون آمد. از همان روز به بعد آمارها افت محسوسی را نشان دادند و دیگر از آن «کلین شیت»‌های ویژه برای کاپیتان استقلال خبری نشد که نشد. او در ۸ بازی اخیر خود برای این تیم، دو گل از صنعت نفت آبادان، ۲ گل از استقلال خوزستان، یک گل ...

۸ بازی و دریافت ۱۴ گل خورده / رحمتی نشانی از ستاره ندارد!

تاریخ انتشار : شنبه, 16 مرداد 1395 12:01


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,رحمتی

آمار گل خوردن‌های سیدمهدی رحمتی در استقلال افت محسوس این دروازه‌بان را در بازی‌های گذشته نشان می‌دهد.

به گزارش مهر، افت محسوس مهدی رحمتی در حالی که بهترین دروازه بان ایران محسوب می شد از روزی شروع شد که خودش از قفس توری تیم ملی بیرون آمد. از همان روز به بعد آمارها افت محسوسی را نشان دادند و دیگر از آن «کلین شیت»‌های ویژه برای کاپیتان استقلال خبری نشد که نشد.

او در ۸ بازی اخیر خود برای این تیم، دو گل از صنعت نفت آبادان، ۲ گل از استقلال خوزستان، یک گل از ذوب‌آهن، یک گل از صبای قم، ۳ گل از تراکتورسازی، یک گل از سایپا و ۴ گل از پرسپولیس خورده و تنها یک کلین‌شیت مقابل فولاد ثبت کرده است.

رحمتی مقابل صنعت نفت آبادان تقریبا از دو حمله به سمت دروازه اش دو گل دریافت کرد. او در فینال حذفی هم شکست خورد و مصاف پنالتی ها را بدون حتی یک دفع توپ واگذار کرد.

به نظر می رسد پیش‌بینی‌ها از عملکرد دروازه‌بان استقلال درست از آب در نیامده است و افت کاپیتان استقلال همچنان ادامه دارد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه