گلایه رسانه‌های عربستانی از قیمت بلیت بازی الهلال - پرسپولیس. تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 مهر 1396 08:30. رسانه‌های عربستانی از قیمت بلیت بازی پرسپولیس با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا گلایه کرده اند. به گزارش مهر، افزایش قیمت بلیت بازی برگشت پرسپولیس با الهلال عربستان از سوی نماینده ایران صدای هواداران و رسانه های عربستانی را در آورده است. روزنامه «عین الیوم» در این خصوص نوشت: «ایرانی ها برای جایگاه عادی، ۲۰ ریال عمانی معادل ۲۰۰ ریال سعودی و برای جایگاه ویژه ۶۰ ریال عمانی در نظر گرفته اند. مس ...

گلایه رسانه‌های عربستانی از قیمت بلیت بازی الهلال - پرسپولیس

تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 مهر 1396 08:30


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,بازی الهلال و پرسپولیس

رسانه‌های عربستانی از قیمت بلیت بازی پرسپولیس با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا گلایه کرده اند. 

به گزارش مهر، افزایش قیمت بلیت بازی برگشت پرسپولیس با الهلال عربستان از سوی نماینده ایران صدای هواداران و رسانه های عربستانی را در آورده است.

 

روزنامه «عین الیوم» در این خصوص نوشت: «ایرانی ها برای جایگاه عادی، ۲۰ ریال عمانی معادل ۲۰۰ ریال سعودی و برای جایگاه ویژه ۶۰ ریال عمانی در نظر گرفته اند. مسئولان ایرانی در مسقط تاکید کردند که این اقدام در واکنش به افزایش قیمت بلیت بازی رفت در ابوظبی توسط باشگاه الهلال صورت گرفته اند. در حالی که الهلال برای بازی رفت قیمت بلیت ها را ۳۰ درهم در نظر گرفته بود و ایرانی ها حالا قیمت را ۷ برابر کرده اند.»

 

این روزنامه همچنین نوشته است: «تعدادی از خبرنگاران ایرانی در مسقط تاکید کردند که الهلال باعث محرومیت مهدی طارمی از سوی فیفا شده است»!

 

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ امروز سه شنبه در مسقط عمان بین پرسپولیس و الهلال برگزار می شود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه