گران ترین تیم های جام جهانی مشخص شدند

گران ترین تیم های جام جهانی مشخص شدند


اخبار,اخبار ورزشی ,گران ترین تیم های جام جهانی

 

اخبار ورزشی - گران ترین تیم های جام جهانی مشخص شدند

در شرایطی که کمتر از دو ماه دیگر تا شروع رقابت های جام جهانی مانده سه تیم گران قیمت این رقابت ها که قرار است از 12 ژوئن تا 13 ژوییه در برزیل برگزار شود مشخص شدند؛

در شرایطی که کمتر از دو ماه دیگر تا شروع رقابت های جام جهانی مانده سه تیم گران قیمت این رقابت ها که قرار است از 12 ژوئن تا 13 ژوییه در برزیل برگزار شود مشخص شدند؛ در واقع این انتخاب را روزنامه برزیلی « والور » انجام داد است و طی آن تیم های اسپانیا، آرژانتین و برزیل گران قیمت ترین تیم های حاضر در جام جهانی 2014 خواهند بود.


در این رده بندی اسپانیا با ارزش تیمی 486.9 میلیون یورو بالاتر از تیم های آرژانتین با 474.1 میلیون یورو و برزیل با 470.2 میلیون یورو قرار گرفته اند. بعد از این تیم ها به ترتیب تیم های آلمان، فرانسه، انگلیس، بلژیک، ایتالیا، پرتغال و کلمبیا حضور دارند.


ارزش تیم فوتبال کلمبیا 223.4 میلیون یورو برآورد شده است.

نکته قابل توجه اینکه در قعر این رده بندی هم تیم هندوراس قرار دارد که ارزش تیمی آن در مجموع 32.3 میلیون یورو تخمین زده شده است. در تیم آرژانتین لیونل مسی همچنان با ارزش 138.1 میلیون یورو گران قیمت ترین بازیکن این تیم و در کل جام جهانی است.

او در این رده بندی انفرادی بالاتر از رونالدو قرار گرفته است که ارزش این بازیکن 107.3 میلیون یورو براورد شده است. بعد از این دو نفر هم "نیمار" ستاره تیم ملی برزیل قرار دارد که با 67.4 میلیون یورو در رتبه سوم ایستاده است. ماریو گوتسه با ارزش 59.7 میلیون یورو چهارمین بازیکن ارزشمند این جام معرفی شده است. تحقیقات انجام شده بر پایه 77 فاکتور مجزا از جمله سن، قابلیت های فنی، شرایط جسمامی و غیره بوده است
اخبار ورزشی - تدبیر

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه