کنایه منتقد کی‌روش به دستیاران مرد پرتغالی. تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 اسفند 1394 16:36. مجید جلالی که به نوعی منتقد کارلوس کی‌روش محسوب می‌شود می‌گوید باید از دستیاران مرد پرتغالی سوال کرد که حضورشان در تمرینات ما تاثیر دارد یا نه. به گزارش تابناک ، دستیاران کارلوس کی‌روش مدتی است در تمرینات تیم های لیگ برتری حاضر می‌شوند تا عملکرد آنها را مورد بررسی قرار بدهند. جلالی درباره حضور دستیاران کارلوس کی‌روش در تمرین سایپا و اینکه حضور آنها اتفاق مثبتی است یا نه، گفت: آنها به تمرین ما آمدند و دلی ...

کنایه منتقد کی‌روش به دستیاران مرد پرتغالی

تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 اسفند 1394 16:36


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,جلالی

مجید جلالی که به نوعی منتقد کارلوس کی‌روش محسوب می‌شود می‌گوید باید از دستیاران مرد پرتغالی سوال کرد که حضورشان در تمرینات ما تاثیر دارد یا نه.

به گزارش تابناک ، دستیاران کارلوس کی‌روش مدتی است در تمرینات تیم های لیگ برتری حاضر می‌شوند تا عملکرد آنها را مورد بررسی قرار بدهند.

جلالی درباره حضور دستیاران کارلوس کی‌روش در تمرین سایپا و اینکه حضور آنها اتفاق مثبتی است یا نه، گفت: آنها به تمرین ما آمدند و دلیل حضور را از خودشان بپرسید، اما تمرین ما را نگاه کردند و در پایان تمرین هم خوش‌وبش کردیم و رفتند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا چنین حضورهایی در تمرینات خروجی مثبتی هم دارد که بازیکنی زیر نظر گرفته شود و به تیم ملی دعوت شود یا صرفاً یک حضور نمادین است، اظهار داشت: این را باید از خود آنها بپرسید.

 

اخبار ورزشی - تابناک

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه