تاریخ انتشار : یکشنبه, 01 بهمن 1396 21:19. ستاره پیشین آرژانتینی از تیم ملی کشورش انتقاد کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، دیگو آرماندو مارادونا دوباره از یک مصاحبه بهره برد و از آرژانتین خورخه سامپائولی انتقاد کرد. ستاره سال های دور آلبی سلسته گفت: امید زیادی برای آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ندارم. تیم ملی با حضور سامپائولی هیچ نتیجه مثبتی کسب نکرده است و تنها یک پیروزی سه بر صفر برابر اکوادور به دست آورد. این نتیجه با قدرت آرژانتین به دست نیامد بلکه آن ها برابر تیم زیر ۲۰ سال اکو ...

کنایه‌های جدید مارادونا به رونالدو و تیم ملی آرژانتین

تاریخ انتشار : یکشنبه, 01 بهمن 1396 21:19


اخبار,اخبار ورزشی,مارادونا

ستاره پیشین آرژانتینی از تیم ملی کشورش انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، دیگو آرماندو مارادونا دوباره از یک مصاحبه بهره برد و از آرژانتین خورخه سامپائولی انتقاد کرد. ستاره سال های دور آلبی سلسته  گفت: امید زیادی برای آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ندارم. تیم ملی با حضور سامپائولی هیچ نتیجه مثبتی کسب نکرده است و تنها یک پیروزی سه بر صفر برابر اکوادور به دست آورد. این نتیجه با قدرت آرژانتین به دست نیامد بلکه آن ها برابر تیم زیر ۲۰ سال اکوادور بازی کردند.

 

مارادونا که نگران آینده است، گفت: باید به ریشه هایمان برگردیم. باید به جلو نگاه کنیم و از بازیکنان جوان بهره ببریم. ترجیح می دهم پس از جام جهانی ببینم چگونه مسائل را سازماندهی می کنند.

 

کریستیانو رونالدو چند ماه پیش اعلام کرد بهترین بازیکن جهان است. مارادونا در این رابطه اظهار کرد: هرکسی می تواند هر چیزی که می خواهد بگوید. معتقد نیستم که رونالدو بهترین بازیکن تاریخ است. به هیچ وجه چنین اعتقادی ندارم. او برای رسیدن به این جایگاه فاصله زیادی دارد اما به عملکردش در این سال ها احترام می گذارم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه