تاریخ انتشار : جمعه, 24 دی 1395 08:49. سایت معتبر اسپورت ۲۴ یونان از پیوستن کریم انصاری فرد به المپیاکوس خبر داد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت ۲۴، در نهایت بعد از چندین هفته مذاکره بین تیم های مختلف یونانی و کریم انصاری فرد، این بازیکن حاضر به جدایی از پانیونیوس در نقل و انتقالات ژانویه شد تا مهاجم ایرانی شاگرد پائولو بنتو در المپیاکوس شود. کریم انصاری فرد به پیشنهاد حقوق ۷۵۰ هزار یورویی المپیاکوس پاسخ مثبت داده و با وجود داشتن پیشنهادات قابل توجه از پاناتینایکوس و پائوک، می خواهد با پی ...

کریم انصاری فرد با موفقیت در معاینات پزشکی به المپیاکوس پیوست

تاریخ انتشار : جمعه, 24 دی 1395 08:49


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,کریم انصاری فرد

سایت معتبر اسپورت ۲۴ یونان از پیوستن کریم انصاری فرد به المپیاکوس خبر داد.

 به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت ۲۴، در نهایت بعد از چندین هفته مذاکره بین تیم های مختلف یونانی و کریم انصاری فرد، این بازیکن حاضر به جدایی از پانیونیوس در نقل و انتقالات ژانویه شد تا مهاجم ایرانی شاگرد پائولو بنتو در المپیاکوس شود. 

 

کریم انصاری فرد به پیشنهاد حقوق ۷۵۰ هزار یورویی المپیاکوس پاسخ مثبت داده و با وجود  داشتن پیشنهادات قابل توجه از پاناتینایکوس و پائوک، می خواهد با پیراهن المپیاکوس به میدان رود. 

 

 این در حالی بود که انتظار می رفت انصاری فرد راهی پاناتینایکوس شود ولی در نهایت تصمیم خود را گرفت تا راهی پرافتخارترین تیم یونان یعنی المپیاکوس شود که هدایت آن را پائولو بنتو سرمربی سابق تیم ملی پرتغال بر عهده دارد.

 

ک��یم انصاری فرد معاینات پزشکی خود را در باشگاه جدید به خوبی انجام داد و قرارداد خود را نیز با این تیم اعلام کرد و تنها اعلام رسمی باشگاه المپیاکوس باقی مانده است تا ستاره ایرانی رسما به عضویت این تیم در بیاید.

 

همچنین اخباری نیز از جدایی مسعود شجاعی از پانیونیوس شنیده می شود و باید ببینیم بعد از جدایی انصاری فرد از این تیم، مسعود شجاعی نیز راه خروج را در پیش خواهد گرفت یا در پانیوینوس باقی می ماند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه