کریستیانو رونالدو: امیدوارم بعد از فینال خنده برلب پرتغال باشد/ رویا هنوز ادامه دارد. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 17 تیر 1395 08:36. مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال ابراز امیدواری کرد در پایان دیدار پایانی رقابتهای جام ملتهای اروپا اشک شوق از چشم‌هایشان سرازیر باشد و خنده شادی بر لبانشان نقش ببندد. به گزارش مهر، تیم فوتبال پرتغال چهارشنبه شب در مرحله نیمه نهایی رقابتهای یورو ۲۰۱۶ با دو گل از سد ولز گذشت. برای پرتغال در این دیدار «کریستیانو رونالدو» و «نانی» گلزنی کردند. مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال ...

کریستیانو رونالدو: امیدوارم بعد از فینال خنده برلب پرتغال باشد/ رویا هنوز ادامه دارد

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 17 تیر 1395 08:36


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, رونالدو

مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال ابراز امیدواری کرد در پایان دیدار پایانی رقابتهای جام ملتهای اروپا اشک شوق از چشم‌ها��شان سرازیر باشد و خنده شادی بر لبانشان نقش ببندد.

به گزارش مهر، تیم فوتبال پرتغال چهارشنبه شب در مرحله نیمه نهایی رقابتهای یورو ۲۰۱۶ با دو گل از سد ولز گذشت.

برای پرتغال در این دیدار «کریستیانو رونالدو» و «نانی» گلزنی کردند.

مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال در خصوص دیدار پایانی که با برنده دیدار فرانسه و آلمان برگزار خواهد شد، گفت: این رویایی است که از آغاز رقابتها در سر داشتیم. امیدوارم پس ار بازی پایانی خنده بر لبمان باشد و اشک شوق از گونه هایمان سرازیر شود. من همواره رویای بردن یک جام با پرتغال را در سر داشته ام. ما به انجام آن نزدیکیم و جام را خواهیم برد.

رونالدو تصریح کرد: با کار فراوان، فروتنی و روحیه فداکاری که من همواره در دوران بازیگری خود نشان داده ام، اینگونه موارد دست یافتنی هستند. می دانیم که راه درازی خواهد بود اما ما همچنان در تورنمنت حضور داریم. از آغاز تورنمنت به این باور رسیده ایم. لحظات مشکلی را پشت سر گذاشتیم  اما این چیزی است که من همیشه به آن اعتقاد داشته ام: بهتر است که شروع ضعیفی داشته باشید اما پایان مثبتی را تجربه کنید.

مهاجم تیم ملی پرتغال که پس از شکست مقابل یونان در فینال سال ۲۰۰۴ هنوز طعم حضور در  مرحله پایانی را نچشیده است، ادامه داد: بازیکنان شایسته این پیروزی هستند. تمام تیم پزشکی پرتغال نیز. آنها در خصوص سلامتی بازیکنان به کار فوق العاده ای دست زده اند. البته ما هنوز هیچ چیز نبرده ایم  و رویا هنوز ادامه دارد.
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه