تاریخ انتشار : سه شنبه, 14 شهریور 1396 21:38. تیم ملی فوتبال کره جنوبی توانست با تساوی مقابل ازبکستان و شکست سوریه مقابل ایران جواز حضور در جام‌جهانی ۲۰۱۸ را کسب کند. به گزارش ایسنا، در دیدارهای همزمان مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا از گروه A تیم‌های ازبکستان و کره‌جنوبی برای تعیین دومین تیم صعودکننده به جام جهانی از این گروه مقابل هم قرار گرفتند که در پایان دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. با این تساوی و با توجه به تساوی سوریه مقابل ایران، کره‌جنوبی به عنوان تیم دوم گروه A راهی روسیه ش ...

کره‌جنوبی مسافر روسیه شد/ ازبکستان به پلی‌آف هم نرفت

تاریخ انتشار : سه شنبه, 14 شهریور 1396 21:38


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,هواداران کره‌جنوبی

تیم ملی فوتبال کره جنوبی توانست با تساوی مقابل ازبکستان و شکست سوریه مقابل ایران جواز حضور در جام‌جهانی ۲۰۱۸ را کسب کند.

به گزارش ایسنا، در دیدارهای همزمان مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا از گروه A تیم‌های ازبکستان و کره‌جنوبی برای تعیین دومین تیم صعودکننده به جام جهانی از این گروه مقابل هم قرار گرفتند که در پایان دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

 

با این تساوی و با توجه به تساوی سوریه مقابل ایران، کره‌جنوبی به عنوان تیم دوم گروه A راهی روسیه شد و سوریه نیز به عنوان تیم سوم باید در مرحله پلی‌آف برابر تیم سوم گروه B قرار بگیرد.

 

در دیگر دیدار این گروه تیم‌های قطر و چین در دیداری تشریفاتی برابر هم صف‌آرایی کردند که در پایان شاگردان لیپی موفق شدند با نتیجه ۲ بر یک میزبان خود را شکست دهند. گل‌های چین را در این دیدار ژائو ژی (۷۴) و لی وو (۸۳) وارد دروازه قطری‌ها کردند. تک گل قطر را نیز عفیف به ثمر رساند. همچنین چینی‌ها از دقیقه ۸۲، ده نفره به کار خود ادامه دادند.

 

در این گروه ایران موفق شد با ۲۲ امتیاز به عنوان صدرنشین به جام‌جهانی صعود کند. همچنین کره‌جنوبی نیز با ۱۵ امتیاز دوم شد و جواز حضور در جام‌جهانی را گرفت. ازبکستان نیز با کسب ۱۳ امتیاز منتظر مشخص شدن تیم سوم گروه B است تا حریف خود را در پلی‌آف بشناسد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه