تاریخ انتشار : چهارشنبه, 15 دی 1395 13:34. به نظر می‌رسد وعده آشتی دادن برانکو و کی‌روش که امیر قلعه‌نویی آن را مطرح کرده، طنز تلخ ماجرا است. به گزارش ایلنا، در حالی که دعوای کی‌روش و برانکو حالا تیتر یک رسانه‌های ورزشی است، اظهارنظر امیر قلعه‌نویی می‌تواند طنز تلخ این ماجرا باشد. سرمربی تراکتورسازی در واکنش به دعوای برانکو و کی‌روش با اعتماد به نفس خاصی گفته که این دو مربی را با هم آشتی می‌دهد. اما او نگفته که چگونه قرار است این کار را انجام دهد؟. آشتی دادن دو نفر که به شدت با هم مشکل دارن ...

کرار جاسم را مهار کنید، آشتی دادن کی‌روش با برانکو پیشکش!

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 15 دی 1395 13:34


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,امیر قلعه‌نویی

به نظر می‌رسد وعده آشتی دادن برانکو و کی‌روش که امیر قلعه‌نویی آن را مطرح کرده، طنز تلخ ماجرا است.

 به گزارش ایلنا، در حالی که دعوای کی‌روش و برانکو حالا تیتر یک رسانه‌های ورزشی است، اظهارنظر امیر قلعه‌نویی می‌تواند طنز تلخ این ماجرا باشد.

 

سرمربی تراکتورسازی در واکنش به دعوای برانکو و کی‌روش با اعتماد به نفس خاصی گفته که این دو مربی را با هم آشتی می‌دهد. اما او نگفته که چگونه قرار است این کار را انجام دهد؟ 

 

آشتی دادن دو نفر که به شدت با هم مشکل دارند و اتفاقا اختلافات ریشه‌ای با یکدیگر دارند، کار ساده‌ای نیست. بخصوص اینکه به نظر می‌رسد دعوای برانکو و کی‌روش حالا نه تنها دعوای دو مربی بلکه دعوای دو جریان متفاوت در فوتبال ایران است. جالب اینکه سرمربی تراکتورسازی خود نیز سابقه اختلاف و درگیری رسانه‌ای با کی‌روش را از سر گذرانده و حالا مدعی است که در میانه این بحران می‌تواند کدخدامنشی کند!

 

قلعه‌نویی در حال�� وعده داده که کی‌روش و برانکو را آشتی می‌دهد که خود در درون تیمش هنوز نتوانسته بداخلاقی‌های هافبک عراقی‌اش یعنی جاسم کرار را مهار کند. او بعد از جنجال و بداخلاقی کرار جاسم در بازی تراکتورسازی برابر ذوب آهن در نیمه نهایی جام حذفی تاکید کرد که با این بازیکن به شدت برخورد می‌کند اما به نظر می‌رسد آن اظهارنظر مانور رسانه‌ای بیش نبود. بنابراین کمی عجیب است؛ عجیب است که مربی که قادر نیست بداخلاقی‌ها در درون تیمش را کنترل کند حالا می‌خواهد میان کی‌روش و برانکو میانجیگری کند. 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه