تاریخ انتشار : سه شنبه, 17 اسفند 1395 19:48. به گزارش فارس، پس از شکست 2 بر یک ملوان مقابل نساجی در قائمشهر محمد مایلی‌کهن سرمربی ملوان با عبدالحمید رمضانی مدیرعامل باشگاه نساجی که مشغول صحبت با داور بود دست به یقه شد. کتکاری سرمربی ملوان با مدیرعامل باشگاه نساجی باعث شد که مایلی‌کهن غش کند و او را به اورژانس بردند. رمضانی مدیرعامل باشگاه نساجی این خبر را تایید کرد. --------------------------. رمضانی: دعوا را مایلی‌کهن شروع کرد/ نمی‌دانم او غش کرده یا نه. حسین رمضانی در گفت‌وگو با ایسنا، درب ...

کتکاری مایلی‌کهن با مدیر عامل نساجی /سرمربی ملوان غش کرد!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 17 اسفند 1395 19:48


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

کتکاری مایلی‌کهن با مدیر عامل نساجی /سرمربی ملوان غش کرد!

 

به گزارش فارس، پس از شکست 2 بر یک ملوان مقابل نساجی در قائمشهر محمد مایلی‌کهن سرمربی ملوان با عبدالحمید رمضانی مدیرعامل باشگاه نساجی که مشغول صحبت با داور بود دست به یقه شد.

 

کتکاری سرمربی ملوان با مدیرعامل باشگاه نساجی باعث شد که مایلی‌کهن غش کند و او را به اورژانس بردند.

 

رمضانی مدیرعامل باشگاه نساجی این خبر را تایید کرد.

 

--------------------------

رمضانی: دعوا را مایلی‌کهن شروع کرد/ نمی‌دانم او غش کرده یا نه

حسین رمضانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره حواشی به وجود آمده در دیدار نساجی مقابل ملوان بندرانزلی که با پیروزی ۲ بر یک نساجی به پایان رسید، اظهار کرد: از طرف من هیچ اتفاقی نیفتاد. من فقط بعد از بازی مثل همیشه برای تشکر از داور و خسته نباشید به تیم حریف به میانه زمین رفتم و ضمن تشکر از داور فقط به او گفتم در یکی دو صحنه می‌توانستی برای ما پنالتی بگیری. من فقط از تو می‌خواهم که فیلم بازی را یکبار دیگر ببینی تا برای بازی‌های بعد برایت تجربه شود.

 

مدیرعامل باشگاه نساجی ادامه داد: در این لحظه به یکباره محمد مایلی کهن از پشت یقه من را گرفت و به من گفت چرا می‌خواهی مثل همیشه جوسازی کنی؟ به نظر من او فقط از باختش ناراحت بود و این حرکات را انجام داد. هر اتفاقی که در این بازی افتاد، از طرف حاج محمد مایلی کهن فوتبالیست، پیشکسوت و مربی فوتبال کشورمان شروع شد و من هیچ کاری نکردم. همچنین از اینکه او غش کرده یا نه خبری ندارم و بعد از این اتفاق به خانه‌ام رفتم.

 

او در پایان گفت: از هواداران‌مان می‌خواهم در بازی بعدی مقابل خونه به خونه در بابل که نادر دست‌نشان را روی نیمکت خود دارند از تیم خود حمایت کنند تا در آن بازی هم سربلند شویم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه