کاظمی: استقلال لایق این پیروزی بود. تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 دی 1394 20:05. یکی دو روز تغییر در برنامه مسابقات خدشه‌ای به تیم‌ها وارد نمی‌کند. کاظمی: حرفی برای گفتن ندارم، خیلی اشتباه داشتیم/ استقلال لایق این پیروزی بود. سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: مقابل استقلال به قدری اشتباه داشتیم که حرفی برای گفتن ندارم. به گزارش خبرگزاری فارس، فرهاد کاظمی پس از شکست 3 بر یک مقابل استقلال در نشست خبری گفت: ولادت رسول اکرم (ص) را تبریک می‌گویم. آنقدر اشتباه بازی کردیم که حرفی برای گفتن ندارم محصو ...

کاظمی: استقلال لایق این پیروزی بود

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 دی 1394 20:05


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید


یکی دو روز تغییر در برنامه مسابقات خدشه‌ای به تیم‌ها وارد نمی‌کند
کاظمی: حرفی برای گفتن ندارم، خیلی اشتباه داشتیم/ استقلال لایق این پیروزی بود

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: مقابل استقلال به قدری اشتباه داشتیم که حرفی برای گفتن ندارم.

به گزارش خبرگزاری فارس، فرهاد کاظمی پس از شکست 3 بر یک مقابل استقلال در نشست خبری گفت: ولادت رسول اکرم (ص) را تبریک می‌گویم. آنقدر اشتباه بازی کردیم که حرفی برای گفتن ندارم محصوصا در نیمه اول به دلیل عدم شناخت خودم.

وی ادامه داد: تاکتیک پذیری را نتوانستم به بازیکنان منتقل کنم و بازیکنان جدیدی که جذب کردیم را هم نتوانیم در تمرین خوب استفاده کنیم. اگر مقدور بود در نیمه اول 6-7 تعویض در نیمه اول انجام می‌دادم. داوری هم خوب بود و لیاقت استقلال بود که با این نتیجه پیروز شود.

سرمربی سیاه جامگان در مورد جابجایی برنامه لیگ در هفته شانزدهم گفت: ما باید با تیم امید هماهنگ باشیم. فکر نمی‌کنم یکی دور روز تغییر خدشه‌ای به تیم‌ها وارد کند. مگر در هفته‌هایی که برنامه مشخص بود ما جمع شده بودیم که بخواهیم از سازمان لیگ تشکر کنیم. این مسایل فقط حواشی است که به وجود می‌آورند چرا که مشکل خاصی نبود. اگر بخواهیم این موارد را مطرح کنیم توجیه شکست است.

کاظمی در مورد گلی که تیمش زد، گفت: متوجه نشدم زیرا کنار خط نبودم.

سرمربی سیاه جامگان در مورد شرایط تیمش در انتهای جدول گفت: تیم ما در لیگ می‌ماند و صدرصد در جدول بالا خواهیم آمد.

 

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه