کارلوس یادش نرفته گفتند نمی‌خواهی به سلامت!. تاریخ انتشار : یکشنبه, 12 شهریور 1396 09:50. کارلوس کی‌روش دوباره شاکی است و خیلی واضح این دلخوری را نشان داده است. به گزارش خبرآنلاین؛ این اولین بار نیست که سرمربی تیم ملی دلش به درد آمده. او تقریبا همیشه از اینکه شرایط تیمش آماده نباشد دلخور می شود. او بی شک یک قهرمان ملی برای مردم ایران است و کلی با افتخارات تیمش پز داده شده اما رفتاری که با او و تیمش شده است را نمی پسندد. او همیشه انتظار دارد بهترین ها در اختیارش باشد اما بعد از صعود تیم مل ...

کارلوس یادش نرفته گفتند نمی‌خواهی به سلامت!

تاریخ انتشار : یکشنبه, 12 شهریور 1396 09:50


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,کارلوس کی‌روش

کارلوس کی‌روش دوباره شاکی است و خیلی واضح این دلخوری را نشان داده است. 

به گزارش خبرآنلاین؛ این اولین بار نیست که سرمربی تیم ملی دلش به درد آمده. او تقریبا همیشه از اینکه شرایط تیمش آماده نباشد دلخور می شود. او بی شک یک قهرمان ملی برای مردم ایران است و کلی با افتخارات تیمش پز داده شده اما رفتاری که با او و تیمش شده است را نمی پسندد. او همیشه انتظار دارد بهترین ها در اختیارش باشد اما بعد از صعود تیم ملی برای شان دیگر پرواز چارتر نگرفته بودند و خیلی سخت توانستند سفر کنند. کلی ماندن در فرودگاه و اتفاقاتی از این دست. بعد هم بازگشت غریبانه به تهران ، بدون استقبال حتی از سوی مقامات فدراسیون و سیستم ورزش کشور ! 

 

این ها اما بیشتر بهانه بودند. شاید بازیکنان انتظار داشتند پاداشی بگیرند و همان برخورد 4 سال قبل بعد از بازی با کره برای شان تکرار شود اما مسئله کی روش که حالا ده درصد پاداش صعود ایران به جام جهانی را طبق قراردادش می گیرد ، خیلی این مسائل مهعم نیست. او به روحیه تیمش فکر می کند و البته مسیری که در پیش دارد و هدف بزرگی در سر می پروراند. اینکه می خواهد تیمش شگفتی ساز جام جهانی 2018 در روسیه باشد. او از حالا به یک اتفاق بزرگ فکر می کند. درخشش و پدیده شدن ایران می تواند او را دوباره با یک بازگشت بزرگ به فوتبال دنیا معرفی کند. دو صعود به جام جهانی و رساندن ایران به جمع 16 تیم برتر دنیا ، او را دوباره نامی در سطح اول بزرگان دنیا خواهد کرد. چون خیلی ها اعتقاد دارند رفتن مربیان بزرگ به خاورمیانه یعنی پایان هیجان مربیگری شان اما او حالا از تیمی که کسی انتظار ندارد ، دارد تیمی در بین 20 قدرت اول دنیا می سازد. آن هم با کمترین امکانات.

 

ولی وقتی درست بعد از بازی ایران و کره دید مقامات ارشد ورزش کشور از انتظار صعود سخن گفتند ، او خیلی از مسائل برایش باز یادآوری شد. ماجرای اردوی دبی سال قبل و دعوایش با برانکو را یادتان هست؟ 

 

آن زمان که دعوا بالا گرفته بود و بحث دعوت نشدن پرسپولیسی ها به تیم ملی بود ، کی روش انتظار حمایت همه جانبه حتی از سوی وزارت ورزش را داشت اما پیامی که به او رسید ، خیلی جدی بود. این که خبری از عذرخواهی هم نشد ، او باید تمکین کند و حتی اگر خیلی دلخور است ، می تواند تیمی را که این قدر برایش زحمت کشیده ، ول کند و برود. از همان زمان بود که مرد پرتغالی خیلی بیش از قبل در حلقه تنهایی فرو رفت و ثابت کرد تک نفری هم می تواند بدون کمک حتی یک همراه ایرانی ، تیمش را خیلی ساده به جام جهانی ببرد. 

 

بعد از صعود خبرنگاری از او درباره حمایت های مسئولان و تدارکات ویژه پرسید و حرف های وزیر را در کنفرانس مطبوعاتی به زبان آورد. کارلوس از او خواست همه آن جمله ها را یکبار دیگر تکرار کند و بعد با پوزخندی پاسخ داد در این 6 سال از این وعده ها زیاد شنیده و گوشش از این حرف ها پر است.

 

بیانیه اخر کی روش درباره حمایت نشدن و رفتارهای همراه با دلخوری او حاصل همان برخوردها ، این وعده ها و این ژست حمایت از تیم است که هنوز محقق نشدند . این اختلاف ها احتمالا در روزهای آتی شدت می گیرند اگر برنامه مشخصی برای حمایت از مهمترین تیم ورزشی کشور بعد از این افتخارآفرینی بزرگ ، وجود نداشته باشد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه