تاریخ انتشار : جمعه, 29 دی 1396 19:41. کارشناس داوری فوتبال ایران معتقد است اشکان خورشیدی در دیدار استقلال برابر پدیده اشتباه بزرگی داشت و زمین خوردن مدافع استقلال را خطا دید و به اشتباه اعلام پنالتی کرد. به گزارش ورزش سه، سعید مظفری زاده در رابطه با کارشناسی داوری دیدار تیم های استقلال و پدیده گفت:. در دقیقه ۷۱ مدافعان پدیده بدون خطا توپ بهنام برزای را در محوطه جریمه از او گرفتند که داور به درستی اعلام ادامه بازی کرد. در ادامه همین صحنه تکل بی پروای مجید حسینی در میانه های زمین به درستی با ...

کارشناس داوری : پنالتی استقلال اشتباه اعلام شد

تاریخ انتشار : جمعه, 29 دی 1396 19:41


اخبار,اخبار ورزشی,لیگ برتر فوتبال

کارشناس داوری فوتبال ایران معتقد است اشکان خورشیدی در دیدار استقلال برابر پدیده اشتباه بزرگی داشت و زمین خوردن مدافع استقلال را خطا دید و به اشتباه اعلام پنالتی کرد.

به گزارش ورزش سه، سعید مظفری زاده در رابطه با کارشناسی داوری دیدار تیم های استقلال و پدیده گفت:

 

در دقیقه ۷۱ مدافعان پدیده بدون خطا توپ بهنام برزای را در محوطه جریمه از او گرفتند که داور به درستی اعلام ادامه بازی کرد.

 

در ادامه همین صحنه تکل بی پروای مجید حسینی در میانه های زمین به درستی با کارت زرد داور روبرو شد.

در دقیقه ۸۲ بهنام برزای که سعی داشت با دست توپ را وارد دروازه پدیده کند به درستی با کارت زرد داور روبرو شد.

 

در دقیقه ۸۵ اشکان خورشیدی اشتباه تاثیرگذاری مرتکب شد و زمین خوردن نورافکن در درون محوطه پدیده را به اشتباه خطای پنالتی اعلام کرد.

 

اما همین پنالتی اشتباه نیز حین زدن با خطای بازیکنان پدیده که زودتر به محوطه جریمه آمدند روبرو شد و داور باید این پنالتی اشتباه را تکرار می کرد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه