چه کسی به لیدرهای پرسپولیس علیه دایی خط می دهد؟

چه کسی به لیدرهای پرسپولیس علیه دایی خط می دهد؟


اخبار,اخبار ورزشی, پرسپولیس

 

  اخبار ورزشی -   چه کسی به لیدرهای پرسپولیس علیه دایی خط می دهد؟

 علی دایی مدعی است سکوهای استادیوم آزادی را علیه او بسیج می کنند تا تحت فشارش بگذارند. اما این حرکت توسط چه کسانی صورت می گیرد؟

به گزارش جام جم ورزشی، تساوی علی دایی با پرسپولیس مقابل پدیده مشهد سوای تداومی که به نتایج بد این تیم داد، با یک اتفاق جالب روی سکوهای استادیوم آزادی همراه شد. اتفاقی که به شدت علی دایی را کلافه کرد تا او در نشست خبری بعد از این دیدار به حرف بیاید و برخی مسائل که شاید به نفعش نباشد را برملا کند.

او که از شعارهای مشکوک سکوها علیه خودش و بازیکنان تیمش بسیار ناراحت بود گفت که «عده ای بر روی سکوها خط می گیرند تا من را تخریب کنند. این افراد از حضور من در پرسپولیس ناراحتند اما من به این تیم چسبیده نیستم.»

اما منظور دایی از کسانی که خط می دهند کیست و چه کسانی نمی خواهند او در پرسپولیس به کارش ادامه دهد؟

یکی از شاهدان عینی شعارهای دیشب بر روی سکوها نقل می کند که خودش دیده لیدرهای باشگاه پرسپولیس بعد از عقب افتادن این تیم در بازی با پدیده هر چند لحظه یکبار با تلفن صحبت می کرده و سپس شروع به شعار دادن علیه بازیکنان و شخص علی دایی می کرده است.

او می گوید: خودم دیدم که چند لیدر پرسپولیس هر از گاهی با تلفن هایشان صحبت می کردند و بلافاصله شروع به شعار دادن علیه دایی می کردند.

در اینکه علی دایی به هیچ وجه نتایج قابل دفاعی بر روی نیمکت پرسپولیس نگرفته شکی نیست اما از تحولات یک ماه اخیر این باشگاه به راحتی می توان فهمید چه کسانی از حضور دایی بر روی نیمکت سرخ ها ناراحت هستند و می خواهند بر هر شکلی او برود.

  اخبار ورزشی - جام جم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه