تاریخ انتشار : یکشنبه, 24 دی 1396 17:45. هافبک گینه‌ای تیم فوتبال راسنبال لایپزیگ در این زمستان به جمع سرخپوشان مرسی‌ساید ملحق نخواهد شد. به گزارش تسنیم، در حالی که گفته می‌شد سران باشگاه لیورپول در نظر دارند تا نظر مدیران باشگاه راسنبال لایپزیگ را برای جدایی زودتر از موعد نبی کیتا از این تیم و پیوستن به جمع سرخپوشان مرسی‌ساید جلب کنند، این باشگاه آلمانی بعدازظهر امروز (یکشنبه) به طور رسمی اعلام کرد این هافبک گینه‌ای تا پایان فصل جاری در لایپزیگ خواهد ماند و پس از اتمام قراردادش با این تیم د ...

پیوستن زود هنگام نبی کیتا به لیورپول منتفی شد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 24 دی 1396 17:45


اخبار,اخبار ورزشی,نبی کیتا

هافبک گینه‌ای تیم فوتبال راسنبال لایپزیگ در این زمستان به جمع سرخپوشان مرسی‌ساید ملحق نخواهد شد.

به گزارش تسنیم، در حالی که گفته می‌شد سران باشگاه لیورپول در نظر دارند تا نظر مدیران باشگاه راسنبال لایپزیگ را برای جدایی زودتر از موعد نبی کیتا از این تیم و پیوستن به جمع سرخپوشان مرسی‌ساید جلب کنند، این باشگاه آلمانی بعدازظهر امروز (یکشنبه) به طور رسمی اعلام کرد این هافبک گینه‌ای تا پایان فصل جاری در لایپزیگ خواهد ماند و پس از اتمام قراردادش با این تیم در تاریخ 30 ژوئن 2018 راهی لیورپول خواهد شد.

 

باشگاه لیورپول تابستان اخیر بر سر به خدمت گرفتن نبی کیتا با باشگاه راسنبال لایپزیگ به توافق رسیده بود و قرار شده بود تا این بازیکن از تابستان 2018 به جمع سرخپوشان مرسی‌ساید ملحق شود، اما با توجه به جدایی فیلیپه کوتینیو از این تیم و پیوستن او به بارسلونا، سران باشگاه لیورپول شانس خود را برای به خدمت گرفتن زود هنگام این بازیکن 22 ساله امتحان کردند که آن هم به سنگ خورد.

 

کیتا در فصل جاری در 21 بازی از رقابت‌های مختلف برای راسنبال لایپزیگ به میدان رفته و 6 گل هم به ثمر رسانده است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه