پیروزی بارسلونا بر دیپورتیوو با 8 گل. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 02 اردیبهشت 1395 08:28. بارسلونا بعد از سه شکست پیاپی در لالیگا موفق شد با 8 گل دپورتیوو لاکرونیا را شکست دهد و به بردی ارزشمند دست یابد. به گزارش ایسنا، در ادامه بازی های هفته سی و چهارم لالیگا، بارسلونا میهمان دیپورتیوو بود که در پایان با نتیجه پرگل 8 بر صفر به پیروزی رسید تا بعد از سه شکست پیاپی به بردی ارزشمند دست یابد و از بحران خارج شود. بازی متعادل شرع شد تا اینکه در یازدهمین دقیقه بازی، لوئیس سوارس کرنر ارسالی ایوان راکیت ...

پیروزی بارسلونا بر دیپورتیوو با 8 گل

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 02 ارديبهشت 1395 08:28


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , فوتبال

بارسلونا بعد از سه شکست پیاپی در لالیگا موفق شد با 8 گل دپورتیوو لاکرونیا را شکست دهد و به بردی ارزشمند دست یابد.

به گزارش ایسنا، در ادامه بازی های هفته سی و چهارم لالیگا، بارسلونا میهمان دیپورتیوو بود که در پایان با نتیجه پرگل 8 بر صفر به پیروزی رسید تا بعد از سه شکست پیاپی به بردی ارزشمند دست یابد و از بحران خارج شود.

بازی متعادل شرع شد تا اینکه در یازدهمین دقیقه بازی، لوئیس سوارس کرنر ارسالی ایوان راکیتیچ را به گل تبدیل کرد تا این زرد پوشان بارسلونا باشند که از حریف خود پیش می افتند. در این صحنه بازیکنان دپورتیوو به شدت به داور اعتراض کردند و مدعی شدند سوارس با خطا این گل را به ثمر رسانده است ولی هر طور که بود داور این گل را قبول کرد.

در ادامه بورگس نتوانست دروازه بارسا را باز کند و درخشش براوو مانع از به ثمر رسیدن گل برای میزبان شد تا اینکه در دقیقه 24 باز هم سوارس به داد بارسا رسید و گل دوم را به ثمر رساند. البته این بازیکن اروگوئه ای اگر کمی دقت می کرد می توانست در همان نیمه نخست هت تریک هم کند.

در آغاز نیمه دوم باز هم این بارسلونا بود که عطش زیادی برای گلزنی از خود نشان داد و این بار نوبت به ایوان راکیتیچ هافبک کروات رسید تا دروازه لاکرونیا را باز کند. در دقیقه 53 مجددا پاس در عمق مسی را سوارس با ضربه ای بدون مکث توپ را به تور دروازه لاکرونیا چسباند تا نتیجه 4 بر صفر به سود تیم مهمان شود.

در دقیقه 64 همکاری نیمار و سوارس باعث شد تا این بازیکن اروگوئه ای باز هم گلزنی کند و چهارمین گل خود در این دیدار و سی امین گل خود در این فصل لالیگا را به ثمر برساند تا به یک قدمی رونالدو در صدر ج��ول گلزنان نیز برسد.

دقیقه 73 سوارس این بار در نقش گل ساز ظاهر شد و مسی را صاحب موقعیت کرد تا این بازیکن نیز در این دیدار گلزنی کرده باشد و بلافاصله مارک بارترا که به جای پیکه محروم در بازی حضور داشت گل هفتم را به ثمر رساند و در ادامه جشنواره گل بارسلونا تکمیل شد و این تیم توانست به گل هشتم خود نیز برسد و نیمار که این روزها ریر فشار انتقادات قرار دارد خود را در برد پرگل بارسلونا سهیم کند تا این تیم با این پیروزی همچنان خود را در صدر جدول رقابت های لالیگا در حالی که تنها 4 بازی دیگر به انتهایش مانده ببیند و البته منتظر بقیه بازی ها نیز باشد.


 اخبار ورزشی  -  ایسنا 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه