تاریخ انتشار : چهارشنبه, 29 اردیبهشت 1395 12:19. مدیر تیم ملی فوتبال درخواست حمایت از تیم ملی کرد. به گزارش ورزش سه، افشین پیروانی در نشست خبری اظهار داشت: اگر استعفا دادم، به خاطر این بود که قراردادی نداشتم. از سویی کی روش هم استعفا داد و درست نبود من سرمربی تیم ملی را رها کنم. این موضوع اخلاقی نبود. در آن مقطع به خاطر مشکلات و کمبودها بود. باید 3 نکته بگویم. به کسی برنخورد. من نماینده فوتبال ایران در کنار کی روش هستم. تیم های همگروه ما از مربیان باکلاسی برخوردار هستند. به برخی مربی ...

پیروانی: به خاطر کی‌روش استعفا دادم

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1395 12:19


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,پیروانی

مدیر تیم ملی فوتبال درخواست حمایت از تیم ملی کرد.

به گزارش ورزش سه، افشین پیروانی در نشست خبری اظهار داشت: اگر استعفا دادم، به خاطر این بود که قراردادی نداشتم. از سویی کی روش هم استعفا داد و درست نبود من سرمربی تیم ملی را رها کنم. این موضوع اخلاقی نبود. در آن مقطع به خاطر مشکلات و کمبودها بود. باید 3 نکته بگویم. به کسی برنخورد. من نماینده فوتبال ایران در کنار کی روش هستم. تیم های همگروه ما از مربیان باکلاسی برخوردار هستند. به برخی مربیان برمی خورد که مربیان بزرگی می آورند. مربیانی می آورند که قهرمان جهان شدند. آنها نشان دادند سرمایه گذاری کردند. کیفیت چمن هایشان عالی است و باعث می شود فوتبال خوبی انجام شود. بازیکن بزرگ در تیم هایشان زیاد است. طرز رفتارشان حرفه ای است. به همین خاطر تیم های دیگر پیشرفت می کنند.

وی ادامه داد: اگر افشین پیروانی استعفا دادم به خاطر این است که باید به تیم ملی کمک شود. نمی شود با دست خالی به مصاف تیم هایی برویم که حرفه ای برخورد می کنند. باید دست به دست هم بدهیم و حمایت کنیم. باید برای جام جهانی امتیاز کسب کنیم. مثل فرانسه و برزیل و بسیاری از تیم ها نیستیم که از قبل انتخاب شده باشند. ما ایران هستیم و یکی در میان به جام جهانی رفتیم. باید حمایت شود تا مردم را خوشحال کنیم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه