پیراهن ایران و آمریکا بدترین‌های جام‌جهانی

پیراهن ایران و آمریکا بدترین‌های جام‌جهانی


اخبار ,اخبار ورزشی ,پیراهن ایران و آمریکا بدترین‌های جام‌جهانی

 

اخبار ورزشی -  ۳۳روز تا جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل
پیراهن ایران و آمریکا بدترین‌های جام‌جهانی

در حالی که برخی کشورها با رنگ پیراهن‌هایشان برای رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل از مرز‌ها فراتر رفته‌اند، پیراهن‌هایی هم هستند که نمی‌توانید بیش از این منتظر تماشا کردنشان باشید.

به گزارش فارس، سایت «ndtv sports» در گزارشی به ارائه پنج پیراهن برتر و بدتر رقابت‌های جام‌جهانی پرداخت و نوشت: این را تأیید می‌کنید که همه ما تی‌شرت‌های باشگاهی و فوتبالی کسل‌کننده زیادی داشته‌ایم؟ همه منتظر پیراهن‌های واقعی در جام‌جهانی فوتبال 2014 هستند و چه راه بهتری برای شروع این کار از نگاهی به پیراهن‌های خیره کننده تیم‌ها در جام‌جهانی 2014 برزیل؟ در حالی که برخی کشورها با رنگ پیراهن‌هایشان مرزها را درنوردیده‌اند، برخی حتی تلاش هم برای این کار نکرده‌اند. پیراهن‌هایی هم هستند که نباید منتظر تماشایشان در رقابت‌های جام جهانی بود. بیایید نگاهی داشته باشیم به پنج تا از بهترین پیراهن‌های تیم‌ها و پنج‌تا از بدترین‌های آن برای رقابت‌هایی که بیش از همه انتظار تماشایش را می‌کشیم.

 

پنج لباس برتر در رقابت‌های جام‌جهانی

کامرون
تنها یک کلمه در توصیف پیراهن جدید تیم ملی کامرون می‌توان گفت: آه! از پیراهن‌های بدون آستین‌ تا رقص‌های عجیب و غریب، برند فوتبال در این کشور همیشه وحشی و دیوانه بوده است اما در عین حال جذاب و گیرا تا حداقل بتوان گفت پیراهن کامرون این بار با وجود سبز بودنش طراحی‌های منحنی شکلی دارد که نشان دهنده تصویر یک شیر و جزئیات بسیار دیگری است که در آن گم شده‌اند. شعار «Les lions imdomptables» و علامت دوخته شده یک شیر این پیراهن را جذاب‌تر هم کرده است.


روسیه
پیراهن روسیه با طرح قرمز تیره و نوارهای طلایی آدیداس برای رقابت‌های جام‌جهانی امسال به نظر می‌رسد می‌خواهد این پیغام بازیکنان را برساند «بازی به هر قیمتی». کلمه‌ای روسی به زبان این کشور به معنای «بزن برویم» پشت پیراهن این تیم چاپ شده، کلماتی که ابتدا توسط یوری گاگارین زمانی که به عنوان اولین انسن در سال 1961 قدم به فضا گذاشت، به کار برده شد.

برزیل
پیراهن زرد و سبز برزیل با مشخصه «سخت‌کوشی» است و هواداران فوتبال سراسر دنیا از زمانی که مورد توجه قرار گرفت، عاشقش هستند. وقتی این رنگ‌ها را می‌بینید، تصویر «سخت بازی کن و زیاد مهمانی بگیر» و حس و حال شروع فعالیت‌های جام‌جهانی در ذهن شما به چرخش درمی‌آید. این فصل برخی تغییرات کوچک و مبتکرانه در طرح نایک این پیراهن‌ را خواستنی‌تر هم کرده است.

آرژانتین
آرژانتین کشوری است که همیشه به دلیل شور فوتبالی‌اش شناخته شده است و آرژانتینی‌ها در پیراهن‌های راه راه آبی و سفید همیشه مانند تیمی در موقعیت فوق‌العاده به نظر می‌رسند. لیونل مسی چشم‌انداز بزرگی برای آنها است و برخی او را باهوش‌تر از دیگو مارادونا می‌دانند. متأسفانه از آنجایی که برزیل و آرژانتین در دنیای فوتبال رقیب یکدیگر به شمار می‌روند، امسال رنگ پیراهن‌ آنها از سوی هواداران برزیلی مورد سوء استفاده‌های زیادی قرار گرفته است.

آلمان
پیراهن آلمان همیشه یکی از استانداردهای بین‌المللی بوده و تصویری را به نمایش می‌گذارد که نشان می‌دهد بازیکنان این تیم به تازگی تور جهانی موفقیت‌آمیزی را پشت سر گذاشته‌اند. رنگ سفید اصلی و رنگ‌های قرمز و مشکی همیشه در کنار موفقیت‌های این تیم گویای حرف‌های زیادی بوده‌اند. به هر حال امسال نوار قرمز روی سینه شکلی به این تیم داده که آنها را از همین الان شبیه به قهرمان جام جهانی کرده است.

پنج تا از بدترین پیراهن‌های جام‌جهانی
ایتالیا
هرچند ایتالیا هرگز در زمینه طراحی فشن مشکلی در زمینه الهام‌بخشی نداشته اما پیراهن تیم ملی این کشور در تمام این سال‌ها نه چشم‌نواز بوده و نه زیبا. عشق و هواداری زیادی به همراه این تیم وجود دارد و پیراهن‌ها باید انعکاسی از این عشق باشند تا یک طرح ساده آبی. آنها امسال تلاش کردند که این تک‌رنگی را با چاپ پرچم‌ روی آستین‌های تی‌شرت کنار بگذارند اما هنوز هم کسل کننده به نظر می‌رسد. با این حال پوشیدن پیراهن تیم ملی ایتالیا به تنهایی احساس غرور را به همراه دارد.

آمریکا
اگر قرار بود به طرح پیراهن‌های تیم ملی آمریکا پیشنهادی بدهم، به آنها درباره تاریخچه غنی بومی آمریکا می‌گفتم. طرح پیراهن آمریکا می‌توانست چیزی باشد که ما را به «روزی روزگارانی» ببرد تا یک پیراهن ساده سفید و لوگوی ستاره‌ای که آن هم زیاد واضح نیست.

انگلیس
همیشه به پیراهن تیم ملی فوتبال انگلیس به عنوان یک پیراهن کلاسیک نگاه می‌شد اما همچنان این طرح سفید ساده هیچ مفهومی ندارد. اگر چیزی هم باشد، چیزی نیست که نتوانید از دست بدهید و برای کشوری با بهترین لیگ فوتبال در دنیا باید انتظار چیز بهتری را داشته باشید.

ایران
به نظر می‌رسد که این کشور خاورمیانه‌ای با آهنگ غنی در پیراهن برخی کشورها نا آشنا است و رنگ قرمز را با درخشش جاودانی اشتباه گرفته است. وقتی بازیکنان ایران مقابل نیجریه، بوسنی هرزگوین و آرژانتین بازی می‌کنند، باید برای الهام گرفتن به جای نگاه کردن به پیراهنشان به جای دیگری نگاه کنند. پیراهن دوم ایران حقیقتا بهتر است.

هندوراس
پیراهن هندوراس برای نشان دادن یک منظره موفق، شکست مفتضحانه‌ای خورده است. این کشور با وجود قرار گرفتن در گروه سختی در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در آمریکای شمالی توانست به جام جهانی راه یابد اما پیراهن سفید ساده و یقه آبی نیاز به یک پیشرفت جدی دارد.

این تیم با پشت سر گذاشتن برخی موانع برای رسیدن به رقابت‌های جام‌جهانی برای بازی کردن آماده است و طبل‌های سامبا آماده به صدا در آمدن هستند. بیایید منتظر شروع جنب و جوش در خیابان‌ها و ورزشگاه‌های برزیل باشیم.
اخبار ورزشی - فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه