تاریخ انتشار : یکشنبه, 01 اسفند 1395 11:56. جردن باروز ستاره تیم ملی کشتی آمریکا که با تیم ملی کشورش به مقام نایب قهرمانی جام جهانی کشتی رسید پیامی را در اینستاگرام خود به زبان فارسی منتشر کرد. به گزارش جام جم آنلاین ، جردن باروز در آخرین پست اینستاگرامی خود این متن را نوشت: «با سپاس فراوان خدمت تمام مردم ایران که به من و هم تیمی های من عشق و علاقه بسیار نشان دادند در کرمانشاه و تهران و تبریک فراوان به تیم ملی کشتی آزادایران میگویم در این دوره و دوره های قبل. امیدوارم همیشه پیروز و سر بلند ...

پیام فارسی ستاره کشتی آمریکا برای مردم ایران / دوست دارم دوباره به ایران برگردم (عکس)

تاریخ انتشار : یکشنبه, 01 اسفند 1395 11:56


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , ستاره کشتی آمریکا

جردن باروز ستاره تیم ملی کشتی آمریکا که با تیم ملی کشورش به مقام نایب قهرمانی جام جهانی کشتی رسید پیامی را در اینستاگرام خود به زبان فارسی منتشر کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، جردن باروز در آخرین پست اینستاگرامی خود این متن را نوشت: «با سپاس فراوان خدمت تمام مردم ایران که به من و هم تیمی های من عشق و علاقه بسیار نشان دادند در کرمانشاه و تهران و تبریک فراوان به تیم ملی کشتی آزادایران میگویم در این دوره و دوره های قبل. امیدوارم همیشه پیروز و سر بلند باشین. در حال حاضر راهی کشورم هستم و برای همه چیز تشکر میکنم . دوستان دارم خیلی زیاد. دوست دارم دوباره به ایران برگردم. به امید دیدار»

 

 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , ستاره کشتی آمریکا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه