پیام خداحافظی الماس سیاه برای هواداران/ مامه تیام از استقلال جدا شد!. تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 خرداد 1397 16:51. مامه تیام با انتشار پیامی از استقلال جدا شد. به گزارش خبرآنلاین، مامه بابا تیام مهاجم سنگالی استقلال که درخشش فوق العاده ای در این تیم داشت، با انتشار متنی در اینستاگرام خود از هواداران استقلال خداحافظی کرد و نوشت:«مخاطب این پست تمامی هواداران و طرفداران عزیز و همیشگی استقلال میباشند. توسط این پست می خواهم از همه شما بابت تمام حمایت ها ، پشتیبانی ها و همراهیتان که سبب شکوفاتر شد ...

پیام خداحافظی الماس سیاه برای هواداران/ مامه تیام از استقلال جدا شد!

تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 خرداد 1397 16:51


اخبار,اخبارورزشی ونتایج مسابقات,مامه تیام

مامه تیام با انتشار پیامی از استقلال جدا شد.

به گزارش خبرآنلاین، مامه بابا تیام مهاجم سنگالی استقلال که درخشش فوق العاده ای در این تیم داشت، با انتشار متنی در اینستاگرام خود از هواداران استقلال خداحافظی کرد و نوشت:«مخاطب اين پست تمامي هواداران و طرفداران عزيز و هميشگي استقلال ميباشند. توسط اين پست می خواهم از همه شما بابت تمام حمايت ها ، پشتيباني ها و همراهيتان كه سبب شكوفاتر شدن استعداد من در كنار مربي عزيز و بازيكنان خوب تيم استقلال شد، تشكر كنم .

 

با توجه به اينكه امروز صحبت هایی مبنی بر مصاحبه هایی با من شده ، لازم دانستم پاره اي از مسايل را براي شما شخصا توضيح د��م كه اين سوءتفاهم كه مشکلات من در تيم استقلال فقط مسایل مالی ست، را بر طرف كنم. من به عنوان يك بازيكن حرفه اي، تيم استقلال و هوادارانش را از صميم قلب دوست دارم و بودن كنار مربي و بازيكنان بزرگ استقلال براي من اتفاق بینظیری بود .اميدوارم كه شرايطي مهيا شود كه بتوانم باز هم كنارتون باشم وباهم ستاره سوم را بدست بياريم؛ اما يك سري مسائل و شرايط هم در قبال من بايستي تغيير كند.

 

از مسئولين محترم باشگاه درخواست دارم که بايد سعي كنند شرايط رواني حاكم بر محيط باشگاه روند صعودي داشته باشد، چون اين بسيار مهم هست كه بازيكن در شرايط رواني مطلوبي وارد ميدان شود كه اين موضوع براي من در بازي اخر علنا وجود نداشت. چرا که چند تن از دوستان، قبل از بازي مهم ذوب آهن در هتل به من گفتند به علت مالياتي كه من پرداخت كرده بودم ولي باشگاه نداده بوده ؛ نميتوانم كشور را ترك كنم، اينكار اصلا حرفه اي نيست و اگر حضور و حمايت یکی از هم تیمی های عزیزم در اون بازي نبود من به هيچ عنوان شرايط روحی گلزني را پيدا نميكردم.

 

و دیگر اینکه در مورد نحوه پرداخت حقوق من هميشه تاخییر وجود داشته و چیزی که همیشه به من گفتند این بوده که : فردا، پس فردا، انشالله،...من فکر میکنم این برخوردها حرفه ای نیست .همیشه سعي كردم كه تمامي حرفهایم را شخصا با شما در ميان بگذارم و ديگر دليلي نميبينم كه مطالبی تحت عنوان مصاحبه با من بدون اطلاع من پخش شود . اميدوارم كه شرايطي فراهم شود كه بتوانم كنار شما عزيزان لحظات خوب و پرباري را تجربه كنم .دست تمامي شما همراهان را به گرمي ميفشارم.»

 

اخبار,اخبارورزشی ونتایج مسابقات,مامه تیام

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه