پيروزي روسيه و بلژيک در شب شکست مقدونيه

پيروزي روسيه و بلژيک در شب شکست مقدونيه


اخبار,اخبار ورزشی ,جام جهاني 2014

 

اخبار ورزشی - بازي‌هاي دوستانه ملي
پيروزي روسيه و بلژيک در شب شکست مقدونيه

در فاصله دو هفته مانده به آغاز جام جهاني 2014 تيم‌هاي روسيه، بلژيک و کامرون با کسب پيروزي خود را براي سفر به برزيل آماده کردند.

در ادامه ديدار‌هاي تدارکاتي تيم‌هاي ملي دنيا که اکثر آنها براي افزايش آمادگي تيم‌هاي حاضر در جام جهاني 2014 برزيل است، شب گذشته (دوشنبه) شش ديدار برگزار شد که در يکي از آنها تيم ملي روسيه يکي از تيم‌هاي اروپايي راه‌يافته به جام جهاني، در خانه خود، در استاديوم پتروفسکي شهر سن‌پترزبورگ به مصاف اسلواکي رفت و با تک گل دقيقه 82 الکساندر کرژاکوف بازي را با نتيجه يک بر صفر به سود خود به پايان رساند.

در ديگر بازي مهم شب گذشته تيم ملي کامرون، يکي از پنج نماينده قاره آفريقا در برزيل، در اتريش به مصاف مقدونيه رفت و در پايان توانست با نتيجه 2 بر صفر حريف اروپايي خود را شکست دهد. پيره وبو در دقيقه 52 و اريک ماکسيم چوپو در دقيقه 84 گل‌هاي کامرون را در اين ديدار به ثمر رساندند.

در پرگل‌ترين بازي تدارکاتي شب گذشته اما تيم ملي بلژيک در خانه به مصاف لوکزامبورگ رفت و در پايان با نتيجه 5 بر يک به پيروزي رسيد. در اين ديدار روملو لوکاکو، مهاجم چلسي که فصل گذشته به طور قرضي براي اورتون توپ مي‌زد، هت تريک کرد و در در دقايق 3، 23 و 54 و ناصر چادلي (71) و کوين دوبروين (90 - از روي نقطه پنالتي) براي بلژيک گلزني کردند و تنها گل لوکزامبورگ را هم اورلين خواکيم در دقيقه 13 به ثمر رساند.

در ساير بازي‌هاي دوستانه شب گذشته نتايج زير به ثبت رسيد:

استراليا يک - آفريقاي جنوبي يک
استوني يک - جبل‌الطارق يک
صربستان 2 - جامائيکا يک

اخبار ورزشی - ورزش 3

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه