پشت پرده انتخاب دژاگه به جای حاج صفی برای کاپیتانی تیم ملی. تاریخ انتشار : شنبه, 23 آبان 1394 13:38. در بازی ایران - ترکمنستان، اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال بود. انتخاب کاپیتان جزو وظایف سرمربی تیم است و سرمربی می‌تواند بازوبند را به هر کسی که می‌خواهد بدهد. در مسابقه ایران - ترکمنستان هم بازوبند به اشکان دژاگه داده شده بود. این اتفاق باعث انتقاد بعضی از کارشناسان از جمله حمید درخشان شده بود و آن‌ها گفته بودند که بازوبند باید به احسان حاج صفی می‌رسید. حالا روزنامه خبرورزشی در شماره ر ...

پشت پرده انتخاب دژاگه به جای حاج صفی برای کاپیتانی تیم ملی

تاریخ انتشار : شنبه, 23 آبان 1394 13:38


اخبار,اخبارورزشی,اشکان دژاگه

 در بازی ایران - ترکمنستان، اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال بود.

  انتخاب كاپیتان جزو وظایف سرمربی تیم است و سرمربی می‌تواند بازوبند را به هر كسی كه می‌خواهد بدهد. در مسابقه ایران - تركمنستان هم بازوبند به اشكان دژاگه داده شده بود. این اتفاق باعث انتقاد بعضی از كارشناسان از جمله حمید درخشان شده بود و آن‌ها گفته بودند كه بازوبند باید به احسان حاج صفی می‌رسید.


حالا روزنامه خبرورزشی در شماره روز شنبه خود پشت پرده انتخاب دژاگه به عنوان كاپیتان تیم ملی را فاش كرده است. به نوشته این روزنامه، دادن بازوبند كاپیتانی به اشكان دژاگه جای حاج صفی به این دلیل بوده كه كروش می‌خواسته حمایت خود از دژاگه را نشان دهد. این بازوبند چند منظوره بوده و كروش خواسته پاسخ آن‌هایی را بدهد كه اخیرا از دژاگه انتقاد كرده و عملكرد او را زیر سوال برده بودند.
 
اخبار ورزشی - خبرانلاین 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه