تاریخ انتشار : دوشنبه, 03 اسفند 1394 12:45. اخبار دریافتی از درون باشگاه سپاهان حاکی از وضعیت نه چندان مساعد این تیم دارد. به گزارش اسپورت تی وی، تیم فوتبال سپاهان اصفهان فصل کابوس واری را پشت سر می گذارد. مسئولین این تیم در این فصل یک بار برای فرار از بحران مربی خود را عوض کرده اند و هیچ بعید نیست این اتفاق یکبار دیگر هم روی دهد. از اصفهان به گوش می رسد که چه بسا ایگور استیماچ، در صورت کسب هر نتیجهای به جز پیروزی برابر النصر از کار برکنار شود. اتفاقی که اگر محقق شود، سپاهان دارای یک رکور ...

پشت پرده افت وحشتناک سپاهان؛ رد پای یک خودی به چشم می خورد

تاریخ انتشار : دوشنبه, 03 اسفند 1394 12:45


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,سپاهان

اخبار دریافتی از درون باشگاه سپاهان حاکی از وضعیت نه چندان مساعد این تیم دارد.

به گزارش اسپورت تی وی، تیم فوتبال سپاهان اصفهان فصل کابوس واری را پشت سر می گذارد. مسئولین این تیم در این فصل یک بار برای فرار از بحران مربی خود را عوض کرده اند و هیچ بعید نیست این اتفاق یکبار دیگر هم روی دهد. از اصفهان به گوش می رسد که چه بسا ایگور استیماچ، در صورت کسب هر نتیجهای به جز پیروزی برابر النصر از کار برکنار شود. اتفاقی که اگر محقق شود، سپاهان دارای یک رکورد برای خود در لیگ برتر خواهد شد. یعنی 3 بار تغییر و تحول در کادر فنی و عوض کردن سه سرمربی.

اصفهان از ابتدای این فصل با مشکلاتی مواجه بود. این تیم به رغم تمدید قرارداد با حسین فرکی سرمربی موفق فصل گذشته خود که با این تیم به مقام قهرمانی لیگ برتر رسیده بود، نتوانست آنطور که باید و شاید در این فصل خودی نشان دهد. قهر و آشتی های محرم نوید کیا کاپیتان با سابقه این تیم نشان از وجود پشت پرده هایی در این تیم داشت. حتی صحبت های حسین فرکی بعد از جدایی اش از سپاهان موید این مطلب بود.

در ادامه "استیماچ" هم نتوانست نسخه شفا بخشی برای سپاهان تجویز کند و حتی حضورش منجر به وخیم تر شدن اوضاع گردید. در پایان نیم فصل اول، ناگهان بهترین بازیکن دو فصل اخیر سپاهان هوس ترک تحصیل و اعزام به خدمت مقدس سربازی به سرش می زند و از بیان شدن تا عملی شدن این اتفاق نیز چیزی کمتر از دو سه روز زمان می برد. اتفاقی که برخی از آگاهان به امور سپاهان بر این باورند که در راستای همان اتفاقات پشت پرده ای روی داده که زمزمه هایش شنیده می شود.

چنین به نظر می رسد که یک "خودی"، آن هم از نوع "بی خودی" اش هدایت اتفاقات پشت پرده باشگاه سپاهان را در دست گرفته و همه این خط ها را می دهد تا تیم سپاهان در این فصل با کسب نتایج ضعیف، شاهد تغییر و تحولاتی در آینده شده تا شاید نفر و یا نفرات مورد نظر خط دهنده گان خودی، زمام امور در این تیم را به دست گیرند.

 

اخبار ورزشی - اسپورت تی وی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه