تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 خرداد 1395 09:10. تنور نقل و انتقالات این روز ها داغ تر شده است. به گزارش خبر آنلاین؛ همچنان کشمکش بین پرسپولیس و استقلال وجود دارد که بالاخره کدامیک موفق به جذب وحید امیری می شوند. پرسپولیسی ها از اقدام استقلالی ها مبنی بر اینکه آنها حضور امیری را در تیمشان قطعی می دانند، بسیار ناراحت شدند و روزنامه چاپ روز سه شنبه پیروزی درباره یک اتفاق جالب سخن گفته است. این روزنامه با کنایه از این گفته است که یک فرد ناشناس به بعضی از بازیکنان توصیه کرده است که به استقلال بروند ...

پرسپولیسی ها چه کسی را متهم می کنند؟

تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 خرداد 1395 09:10


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,منصوریان

 تنور نقل و انتقالات این روز ها داغ تر شده است.

به گزارش خبر آنلاین؛ همچنان کشمکش بین پرسپولیس و استقلال وجود دارد که بالاخره کدامیک موفق به جذب وحید امیری می شوند. پرسپولیسی ها از اقدام استقلالی ها مبنی بر اینکه آنها حضور امیری را در تیمشان قطعی می دانند، بسیار ناراحت شدند و روزنامه چاپ روز سه شنبه پیروزی درباره یک اتفاق جالب سخن گفته است.

 

این روزنامه با کنایه از این گفته است که یک فرد ناشناس به بعضی از بازیکنان توصیه کرده است که به استقلال بروند و شاگرد منصوریان شوند. این روزنامه اسمی از این فرد نیاورده است اما به نظر به حضور منصوریان در تمرین تیم ملی اشاره دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه