تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 خرداد 1395 10:45. سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین با بیان اینکه بازگشت به ایران خوشحال است، گفت: از صعود ایران به المپیک خوشحال شدم اما دوست نداشتم با این تیم در دور گروهی بازی‌های المپیک ریو همگروه باشیم. به گزارش مهر، خولیو ولاسکو در خصوص روش برگزاری رقابتهای لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۶ گفت: فرم این مسابقات با فرم دیگر مسابقات متفاوت است. قبلا جلوی یک رقیب باید دو بازی مستقیم انجام می دادیم اما حالا مقابل ۳ رقیب متفاوت مانند یک مینی تورنمنت بازی می کنیم. وی ب ...

ولیو ولاسکو: دوست نداشتم با ایران در المپیک هم گروه شویم / بازی سختی خواهیم داشت

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 خرداد 1395 10:45


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین با بیان اینکه بازگشت به ایران خوشحال است، گفت: از صعود ایران به المپیک خوشحال شدم اما دوست نداشتم با این تیم در دور گروهی بازی‌های المپیک ریو همگروه باشیم.

به گزارش مهر، خولیو ولاسکو در خصوص روش برگزاری رقابتهای لی�� جهانی والیبال در سال ۲۰۱۶ گفت: فرم این مسابقات با فرم دیگر مسابقات متفاوت است. قبلا جلوی یک رقیب باید دو بازی مستقیم انجام می دادیم اما حالا مقابل ۳ رقیب متفاوت مانند یک مینی تورنمنت بازی می کنیم.

وی با بیان اینکه من خودم این شکل را بیشتر می پسندم، تصریح کرد: برای تیم هایی مثل ایران و آرژانتین که باید در مسیر پیشرفت باشند، بازی مقابل رقبای متفاوت بسیار خوب است چونکه شکل مسابقات بزرگ را دارد که باید از یک دیدار با یک رقیب سراغ بازی دیگر با رقیب و شرایط دیگر رفت.

ولاسکو تاکید کرد: آرژانتین امسال در لیگ جهانی هیچ بازی را در زمین خود انجام نمی دهد ولی خیلی خوشحالم که می توانم هفته سوم در ایران باشم و خیلی دوست دارم یک بار دیگر ایران و مردم این کشور را ببینم.

سرمربی اسبق تیم ملی والیبال ایران در مورد صعود کشورمان به المپیک بعد از ۵۲ سال افزود: من فکر می کنم این موضوع نه تنها نشان از پیشرفت تیم ملی ایران است، بلکه حکایت از رشد والیبال ایران دارد.

وی ادامه داد: از کسب سهمیه والیبال ایران خیلی خوشحال شدم. دیدارهای تیم ایران و نتایج آنها را در مسابقات توکیو پیگیر بودم و فکر می کنم این رویای والیبال ایران بود که بعد از ۵۲ سال به واقعیت پیوست. اما ترجیح می دادم ایران در بازی های المپیک درگروه دیگر قرار می گرفت چون دوست نداشتم در یک گروه باشیم و مقابل هم بازی کنیم.

ولاسکو در پیش بینی بازی دو تیم ایران و آرژانتین اظهار داشت: بازی نزدیک و سختی خواهد بود. فکر می کنم دو تیم جزو ۶ تیم خوب این مسابقات هستند و فکر می کنم باید این دیدار انجام شود تا دید برنده چه تیمی خواهد بود.

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین به گروه المپیکی خود اشاره کرد و گفت: فکر می کنم ۶ تیم از مدعیان کسب مدال طلای المپیک هستند و هیچگاه شرایط تیم های قوی این قدر به هم نزدیک نبوده باشد. این نشان می‌دهد که والیبال بین المللی، پیشرفت خوبی داشته است.

رقابتهای لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۶ از ساعت ۲۱:۴۰ (به وقت تهران) روز پنجشنبه با برگزاری دیدار تیم های ملی برزیل و ایران در شهر ریو آغاز می شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه