وضعیت حضور منصوریان در استقلال مشخص شد

وضعیت حضور منصوریان در استقلال مشخص شداخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه استقلال

مدیرعامل استقلال گفت: هیچ کدام از اعضای هیات مدیره در طول فصلی که گذشت، کوتاهی نداشتند و تا جایی توانستند، تلاش خود را انجام دادند.

بهرام افشارزاده در رابطه با زمان انتخاب اعضای هیات مدیره اظهار داشت: هنوز چیزی مشخص نیست و منتظریم که وزارت ورزش تصمیم خود را بگیرد. اینطور که من خبر دارم فردا یا پس فردا جلسه برگزار می شود و اعضای هیات مدیره نیز انتخاب خواهند شد.

وی درباره توافق منصوریان با نفت تهران افزود: واقعا حیف شد. او مربی جوان و آینده داری است و ما باید به سراغ گزینه های دیگری برویم. باید ابتدا دید که گزینه های خارجی به کجا می انجامد.

افشارزاده درباره اینکه منصوریان با کدام یک از اعضای هیات مدیره جلسه 4 ساعته داشته، عنوان کرد: من خبر ندارم که کدام از اعضای هیات مدیره با منصوریان جلسه داشته است. البته فقط می توانم بگویم که آن عضو هیات مدیره من نبوده ام.

مدیرعامل استقلال در خصوص استعفای نظری جویباری و اینکه مورد قبول وی قرار گرفته است، تصریح کرد: من شب گذشته با او صحبت کردم. قرار است فردا یا پس فردا به وزارت ورزش بیاید تا صحبت دیگری با هم انجام دهیم و بهترین تصمیم را در این باره بگیریم.

وی در واکنش به صحبتهای افجه ای که اعلام کرده مصوبات زمان حضور وی در هیات مدیره اجرا نشده، گفت: ما تمام مصوباتی که در جلسات هیات مدیره داشتیم، تا جایی که پول داشتیم و به مشکل مالی نخوردیم، انجام دادیم. من از افجه ای یک سوال دارم. او چرا زمانی که در هیات مدیره بود، این صحبتها را نکرد؟ الان زمان این نیست که بخواهیم نبش قبر کنیم.

افشارزاده همچنین افزود: هیچ کدام از اعضای هیات مدیره در طول فصلی که گذشت، کوتاهی نداشتند و تا جایی توانستند، تلاش خود را انجام دادند. به نظر این صحبتها درست نیست که در این مقطع انجام دهیم.

وی در پایان در واکنش به اینکه افجه ای اعلام کرده 2 عضو هیات مدیره استقلال، پرسپولیسی هستند، گفت: من چیزی در این باره نه شنیده ام و نه اطلاع دارم. به نظرم اصلا هم صحت ندارد چون همه برای موفقیت استقلال تلاش می کردند.

اخبار ورزشی - کاپ

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه