واکنش عجیب بیرانوند به انتقادات هواداران استقلال. تاریخ انتشار : سه شنبه, 27 بهمن 1394 09:49. دروازه بان تیم فوتبال نفت تهران به شایعاتی که بعد از بازی با استقلال درباره وی مطرح شده واکنش نشان داد. به گزارش کاپ علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم نفت تهران که ستاره تیمش در بازی این هفته مقابل استقلال بود بعد از این دیدار هجمه ها و انتقادات زیادی را از سوی هواداران تیم آبی پوش پایتخت متحمل شد. او که پیش از این خودش را یک استقلالی معرفی کرده بود در طول این بازی با حرکات عجیب و غریبش از جمله نشان د ...

واکنش عجیب بیرانوند به انتقادات هواداران استقلال

تاریخ انتشار : سه شنبه, 27 بهمن 1394 09:49


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,علیرضا بیرانوند

دروازه بان تیم فوتبال نفت تهران به شایعاتی که بعد از بازی با استقلال درباره وی مطرح شده واکنش نشان داد.

به گزارش کاپ علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم نفت تهران که ستاره تیمش در بازی این هفته مقابل استقلال بود بعد از این دیدار هجمه ها و انتقادات زیادی را از سوی هواداران تیم آبی پوش پایتخت متحمل شد. او که پیش از این خودش را یک استقلالی معرفی کرده بود در طول این بازی با حرکات عجیب و غریبش از جمله نشان دادن عدد 6 ثابت کرد کاملا به یک پرسپولیسی تبدیل شده است.

در همین رابطه با بیرانوند تماس گرفتیم که در واکنش به این هجمه به خبرنگار کاپ گفت: من هیچ صحبتی ندارم. بهتر است اگر می خواهید چیزی از قول من بزنید همان چیزهایی که در این چند روز اخیر در رسانه ها مطرح شده و هرکسی دوست داشته درباره تیم مورد علاقه من یک چیزی نوشته به همان ها استناد کنید. فعلا تمرکزم روی کارم در باشگاه نفت است چون ما در وضعیت حساسی قرار داریم. به این انتقادات، شایعات و هجمه ها هم کاری ندارم.

 

اخبار ورزشی - کاپ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه