واکنش جالب کلوپ به شایعه ورود گواردیولا به لیگ برتر. تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 دی 1394 15:52. سرمربی تیم فوتبال لیورپول از اضافه شدن همتای اسپانیایی‌‌اش به جمع مربیان بزرگی که در فوتبال جزیره حضور دارند، استقبال کرد. یورگن کلوپ با معرفی پپ گواردیولا به عنوان بهترین سرمربی حال حاضر دنیای فوتبال، گفت از آغاز دوباره رقابت قدیمی‌اش با این مرد اسپانیایی استقبال می‌کند. کلوپ که در دوران مربیگری‌اش در دورتموند دو فصل با گواردیولا به رقابت پرداخت و در هر دوی آنها برای کسب عنوان قهرمانی بوندس‌لیگا م ...

واکنش جالب کلوپ به شایعه ورود گواردیولا به لیگ برتر

تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 دی 1394 15:52


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی تیم فوتبال لیورپول از اضافه شدن همتای اسپانیایی‌‌اش به جمع مربیان بزرگی که در فوتبال جزیره حضور دارند، استقبال کرد.

یورگن کلوپ با معرفی پپ گواردیولا به عنوان بهترین سرمربی حال حاضر دنیای فوتبال، گفت از آغاز دوباره رقابت قدیمی‌اش با این مرد اسپانیایی استقبال می‌کند.

کلوپ که در دوران مربیگری‌اش در دورتموند دو فصل با گواردیولا به رقابت پرداخت و در هر دوی آنها برای کسب عنوان قهرمانی بوندس‌لیگا مغلوب شد، درباره شایعات اخیر که از احتمال ورود سرمربی پیشین بارسلونا به لیگ برتر انگلیس برای هدایت منچسترسیتی حکایت داشته‌اند، به نشریه بیلد آلمان گفت: اگر این شایعه هم مثل دیگر شایعاتی باشد که در انگلیس درباره نقل‌و‌انتقالات شکل می‌گیرد، آن وقت نباید انتظار ورود پپ را داشته باشیم چون او به لیگی کاملاً متفاوت خواهد رفت اما اگر این اتفاق رخ دهد، آن وقت بهترین سرمربی دنیا به اینجا می‌‌‌آید. ورود گواردیولا البته کار را برای دیگر تیم‌های لیگ برتر سخت‌تر می‌کند.

کلوپ که دوران مربیگری‌اش در لیگ برتر به همراه لیورپول شروعی نسبتاً امیدوار کننده داشته است و فردا (چهارشنبه) مردانش را برای مصاف با ساندرلند به میدان می‌فرستد، ادامه داد: تا الان ما بازی‌ها و اوقات بسیار خوبی داشته‌ایم اما قبول دارم که در برخی از بازی‌های‌مان نیز نتایجی که کسب کرده‌ایم آنقدر قابل قبول نبوده‌اند. البته این وضعیت برای کسانی که اهل منطق باشند، طبیعی به نظر می‌رسد. تا الان همه چیز خوب پیش رفته است. مسلماً اوضاع ما می‌توانست بهتر از این باشد اما در عین حال ممکن بود بدتر باشد. من از یک نکته مطمئنم و آن این است که لیورپول واقعاً تیم فوق‌العاده‌ای است و کار کردن در این تیم مفرح است.

 

اخبار ورزشی  -تسنیم

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه