تاریخ انتشار : پنج شنبه, 13 آبان 1395 13:48. مدتی است که شایعاتی مبنی بر پیوستن ملی پوش اروگوئه ای بارسلونا به «اولدترافورد» به گوش می رسد که در صورت وقوع می تواند رکورد نقل و انتقالات را دوباره بشکند. به گزارش مهر، باشگاه منچستریونایتد در نظر دارد تا با پیشنهادی نجومی به ارزش ۱۵۰ میلیون یورو، «لوییس سوارس» را به «اولدترافورد» بیاورد. سوارس فصل گذشته موفق به دریافت جایزه پی چی چی (جایزه ای که «مارکا» به بهترین گلزن لالیگا اهدا می کند) شد. اما «خوزه لوییس بارتومئو» مدیر عامل باشگاه بارسلونا ق ...

واکنش بارسلونا به پیوستن «لوییس سوارس» به منچستریونایتد

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 13 آبان 1395 13:48


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,لوییس سوارس

مدتی است که شایعاتی مبنی بر پیوستن ملی پوش اروگوئه ای بارسلونا به «اولدترافورد» به گوش می رسد که در صورت وقوع می تواند رکورد نقل و انتقالات را دوباره بشکند.

 به گزارش مهر، باشگاه منچستریونایتد در نظر دارد تا با پیشنهادی نجومی به ارزش ۱۵۰ میلیون یورو، «لوییس سوارس» را به «اولدترافورد» بیاورد.

 

سوارس فصل گذشته موفق به دریافت جایزه پی چی چی (جایزه ای که «مارکا» به بهترین گلزن لالیگا اهدا می کند) شد.

 

اما «خوزه لوییس بارتومئو» مدیر عامل باشگاه بارسلونا قویاً معتقد است که مهاجم ستاره اش قصد رفتن به هیچ تیمی ندارد.

 

به نقل از «اسکای اسپورت» بارتومئو گفت: ما هم این ا��بار را خواندیم، شنیدیم و دیدیم، اما قطعاً منافع ما در این مورد خاص این است که لوییس سوارس در بارسلونا خوشحال است. تلاش می کنیم که قرارداد او را تمدید کنیم و این یکی از اهداف بزرگ ما در آینده است زیرا وی هنوز جوان است، چشم اندازی دارد و بسیار جاه طلب است.

 

سوارس در سال ۲۰۱۴ از لیورپول به بارسلونا پیوست و تا کنون در این تیم در ۱۱۱ بازی، ۹۴ گل به ثمر رسانده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه