تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 خرداد 1395 12:12. بعد از جا ماندن محمد موسوی و شهرام محمودی از پرواز دبی به تهران سرپرست تیم ملی می گوید شاید به دلیل طولانی بودن سفر آنها در گوشه ای از فرودگاه خواب مانده باشند. به گزارش ورزش سه، بعد از بازگشت تیم ملی والیبال از مسابقات انتخابی المپیک و کسب جواز حضور در ریو جالب ترین خبر جا ماندن محمد موسوی و شهرام محمودی در فرودگاه دبی بود که همراه سایر بازیکنان به فرودگاه امام خمینی نیامدند. امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی در این باره می گوید:« مسیر طولانی بود و آن ...

والیبالیست‌ها چرا در دبی خواب ماندند؟

تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 خرداد 1395 12:12


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,موسوی

بعد از جا ماندن محمد موسوی و شهرام محمودی از پرواز دبی به تهران سرپرست تیم ملی می گوید شاید به دلیل طولانی بودن سفر آنها در گوشه ای از فرودگاه خواب مانده باشند.

به گزارش ورزش سه، بعد از بازگشت تیم ملی والیبال از مسابقات انتخابی المپیک و کسب جواز حضور در ریو جالب ترین خبر جا ماندن محمد موسوی و شهرام محمودی در فرودگاه دبی بود که همراه سایر بازیکنان به فرودگاه امام خمینی نیامدند. امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی در این باره می گوید:« مسیر طولانی بود و آنها خسته بودند. به احتمال زیاد گوشه‌ای از فرودگاه دبی خواب‌شان برده بوده است. آنها با پرواز بعدی به تهران می‌آیند.»

او در ادامه در مورد کوتاه کردن ریش‌هایش توسط بازیکنان گفت: « فکر نمی‌کردم این کار بازتاب جهانی داشته باشد. من با خودم عهد کرده بودم اگر به المپیک نرویم تا آخر عمر ریش‌هایم را نزنم ولی بعد از بازی با لهستان و تثبیت حضورمان در المپیک بازیکنان به رختکن رفتند و وسایل اصلاح را به سالن آوردند. آنها گفتند شک نداشتند که تیم به المپیک نمی‌رود و وسایل اصلاح برای کوتاه کردن ریش‌های من همراه‌شان بود.»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه