تاریخ انتشار : دوشنبه, 10 اسفند 1394 12:36. یحیی گل محمدی با اعتماد به نفس خاصی در آستانه بازی فردا با لخویا حرف می زند. به گزارش خبرآنلاین؛ یحیی گل محمدی سرمربی ذوب آهن از هواداران این تیم می خواهد به ورزشگاه فولادشهر بروند و در مقابل لخویا، از آنها حمایت کنند. یحیی در آستانه بازی با لخویا درباره این مسابقه می گوید: «ما بازی مهمی را در قطر بردیم و حالا در بازی برگشت میزبان این تیم هستیم. فردا هم به دنبال انجام یک بازی خوب هستیم تا هواداران را راضی کنیم. در این مدت خوب ریکاوری کردیم و آماد ...

هشدار یحیی گل محمدی به بازیکنانش

تاریخ انتشار : دوشنبه, 10 اسفند 1394 12:36


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,گل محمدی

یحیی گل محمدی با اعتماد به نفس خاصی در آستانه بازی فردا با لخویا حرف می زند.

به گزارش خبرآنلاین؛ یحیی گل محمدی سرمربی ذوب آهن از هواداران این تیم می خواهد به ورزشگاه فولادشهر بروند و در مقابل لخویا، از آنها حمایت کنند. یحیی در آستانه بازی با لخویا درباره این مسابقه می گوید: «ما بازی مهمی را در قطر بردیم و حالا در بازی برگشت میزبان این تیم هستیم.

 

فردا هم به دنبال انجام یک بازی خوب هستیم تا هواداران را راضی کنیم. در این مدت خوب ریکاوری کردیم و آماده هستیم.» او ادامه می دهد: «ما باید تمرکز کافی داشته باشیم تا بتوانیم مثل بازی رفت برنده باشیم. باید از موقعیت هایمان به خوبی استفاده کنیم. امیدوارم هواداران مان با حضور در ورزشگاه به ما دلگرمی بدهند.»


گل محمدی تیم لخویا را یک تیم حرفه ای می خواند و با حالت هشداری به بازیکنانش می گوید: «نباید جلوی این تیم اشتباه کرد. بازیکنان این تیم در آسیا شناخته شدده و حرفه ای هستند. حتی نباید در ضربات ایستگاهی به آنها موقعیت بدهیم. ولی ذوب آهن هم یک تیم است. برایمان فرق نمی‌کند چه کسی گل می‌زند.

 

.با هم دفاع و با هم حمله می‌کنیم. به جز چند بازیکن با تجربه سایر نفرات ما جوان و با انگیزه هستند.» یحیی ادامه می دهد: «باید هیجان خود را کنترل کنیم همانطور که در بازی رفت این مسئله رمز پیروزی ما بود،‌ ما با استرس بازی را آغاز ولی با کنترل احساسات توانستیم در مسیر درست قدم برداریم.»


بازی ذوب آهن و لخویا فردا ساعت 18:45 در ورزشگاه فولادشهر برگزار می شود.

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه