هشدار شدید AFC درباره بی‌احترامی به داوران در مسابقات داخلی و قاره‌ای. تاریخ انتشار : جمعه, 19 خرداد 1396 12:25. کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن اعلام جرایم دیدار ججو یونایتد و اوراواردز ژاپن، اعلام کرد از این به بعد به هیچ وجه در رابطه با درگیری با داوران مسابقه، مماشات نخواهد کرد. به گزارش ایسنا به نقل از سایت AFC، در جریان دیدار ججو یونایتد و اوراواردز که درگیری‌های زیادی رخ داد و داور مسابقه نیز از آن بی‌نصیب نبود، کنفدراسیون فوتبال آسیا جرایم تیم‌ها را اعلام کرد و ضمن بیانیه‌ای هشدار داد از ...

هشدار شدید AFC درباره بی‌احترامی به داوران در مسابقات داخلی و قاره‌ای

تاریخ انتشار : جمعه, 19 خرداد 1396 12:25


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,AFC

کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن اعلام جرایم دیدار ججو یونایتد و اوراواردز ژاپن، اعلام کرد از این به بعد به هیچ وجه در رابطه با درگیری با داوران مسابقه، مماشات نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت AFC، در جریان دیدار ججو یونایتد و اوراواردز که درگیری‌های زیادی رخ داد و داور مسابقه نیز از آن بی‌نصیب نبود، کنفدراسیون فوتبال آسیا جرایم تیم‌ها را اعلام کرد و ضمن بیانیه‌ای هشدار داد از این به بعد با تیم‌هایی که مسائل انضباطی را رعایت نکنند، برخورد فیزیکی و بی احترامی با داور مسابقه داشته باشند، برخورد بسیار جدی خواهد داشت و تیم‌ها را با جرایم سنگینی روبه‌رو خواهد کرد.

 

AFC همچنین اعلام کرده است حتی در رقابت‌های داخلی تیم‌ها یعنی رقابت‌های لیگ هم اگر با داور مسابقه برخورد فیزیکی شود و به او بی‌احترامی صورت گیرد، به شدیدترین شکل ممکن برخورد خواهد کرد به همین خاطر جوهر فریزل بازیکن مالزیایی به دلیل هل دادن مسابقه ۱۲ ماه از همراهی تیمش محروم است و ۴۰ هزار دلار نیز جریمه شد. این اولین اقدام AFC برای مسائل انضباطی بوده است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه