هاشمی​طبا:​مانعي براي حضور بانوان نداريم

هاشمی​طبا:​مانعي براي حضور بانوان نداريم


اخبار,اخبارورزشی,حضور بانوان در ورزشگاه‌ها

 

 اخبار ورزشی -  فدراسیون‌های جهانی دنبال بهانه‌اند

هاشمی‌طبا:مشکلی برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها وجود ندارد

رییس اسبق کمیته ملی المپیک گفت: هیچ مانعی برای حضور خانم‌ها در ورزشگاه‌ها وجود ندارد.

مصطفی هاشمی طبا در گفت‌وگو با ایسنا، درباره حواشی اخیر میزبانی ایران برای مسابقه‌های جهانی والیبال اظهار کرد: اصولا حضور خانم‌ها در سالن‌های ورزشی از نظر من مشکل خاصی ندارد و در حال حاضر هم هیچ مانعی را برای اتفاق افتادن این ماجرا نمی‌بینم. البته فدراسیون و مجامع جهانی به دنبال بهانه‌ای هستند که دستگیری غنچه قوامی را به مسائل ورزشی ربط دهند.

هاشمی طبا در مورد راهکارهای حل شدن موضوع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها تصریح کرد: در حال حاضر هیچ مانعی برای ورود خانم‌ها به ورزشگاه‌ها وجود ندارد و لازم نیست که کاری در این راه انجام شود. ما باید با این موضوع راحت‌تر برخورد کنیم. مسائلی که ما نگران آن هستیم که در ورزشگاه‌ها اتفاق بیفتد، در همه نقاط کشور دیده می‌شود و به نظر من در ورزشگاه‌ها بهتر می‌توان این موضوعات را کنترل کرد. اگر ناهنجاری وجود دارد فقط مختص ورزشگاه و سالن‌های ورزشی نیست و این ناهنجاری در جاهای دیگر هم قابل مشاهده است.

رییس اسبق کمیته ملی المپیک گفت: فدراسیون‌های جهانی معمولا در مسائلی دخالت می‌کنند که ورزشی است و امکان دارد در ایران به افراد مختلفی اتهاماتی وارد شود اما راجع به همه آن‌ها اظهار نظر نمی‌کنند و فدراسیون جهانی به بهانه اینکه غنچه قوامی در سالن والیبال دستگیر شده، آن را به ورزش مربوط دانسته است.

او درباره اینکه فدراسیون جهانی اعلام کرده هیچ میزبانی به ایران داده نشده است، تصریح کرد: معمولا میزبانی بازی‌ها در مجامع بین‌المللی تصویب می‌شود و اینکه این میزبانی در کجا مشخص شده مهم است. اگر رییس فدراسیون در جلسات خصوصی بحثی درباره میزبانی ایران انجام داده و افراد هم قبول کردند، این موضوع سندیت ندارد اما اگر در کنگره والیبال در ایتالیا این موضوع در جلسه رسمی تصویب شده باشد، بیانیه فدراسیون جهانی والیبال مبنی بر اینکه هیچ میزبانی رقابت‌های جهانی به ایران داده نشده، صحیح نیست.


اخبار ورزشی -  ايسنا
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه