تاریخ انتشار : چهارشنبه, 19 مهر 1396 20:18. تعداد زیادی از ستارگان دو تیم بارسا و رئال مادرید در جام جهانی 2018 به میدان خواهند رفت. به گزارش ورزش سه، دیشب تکلیف بسیاری از تیم های صعود کرده به جام جهانی مشخص شد تا تعداد نمایندگان بارسا و رئال مادرید در این مسابقات افزایش یابد. تا به حال تنها غیبت آردا توران ترکیه ای و یسپر سیله سن هلندی از بارسا و گرت بیل ولزی از رئال مادرید قطعی شده و حضور راکیتیچ از بارسلونا و مودریچ و کواچیچ از جمع کهکشانی ها به عملکرد کرواسی در بازی پلی آف بستگی دارد. بد ...

نگرانی بارسا و رئال از جام جهانی روسیه 2018

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 19 مهر 1396 20:18


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

تعداد زیادی از ستارگان دو تیم بارسا و رئال مادرید در جام جهانی 2018 به میدان خواهند رفت.

 به گزارش ورزش سه، دیشب تکلیف بسیاری از تیم های صعود کرده به جام جهانی مشخص شد تا تعداد نمایندگان بارسا و رئال مادرید در این مسابقات افزایش یابد.

 

تا به حال تنها غیبت آردا توران ترکیه ای و یسپر سیله سن هلندی از بارسا و گرت بیل ولزی از رئال مادرید قطعی شده و حضور راکیتیچ از بارسلونا و مودریچ و کواچیچ از جمع کهکشانی ها به عملکرد کرواسی در بازی پلی آف بستگی دارد.

 

بدین ترتیب بخش اعظمی از ستارگان شاغل در دو تیم بزرگ لالیگا زمان زیادی از تابستان سال بعد را درگیر رقابت های جام جهانی خواهند بود و به همین دلیل خسته به اردوی تیم های خود باز می گردند که این موضوع می تواند تاثیر زیادی در شرایط فصل بعد آنها داشته باشد.

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه