نکونام رکورد بازی های ملی دایی را می شکند؟/ کاپیتانی که خارج از زمین هم بار تیم را به دوش می کشد

نکونام رکورد بازی های ملی دایی را می شکند؟/ کاپیتانی که خارج از زمین هم بار تیم را به دوش می کشد


اخبار,اخبار ورزشی ,جواد نکونام

 

اخبار ورزشی - نکونام رکورد بازی های ملی دایی را می شکند؟/ کاپیتانی که خارج از زمین هم بار تیم را به دوش می کشد

جواد نکونام به عنوان کاپیتان تیم ملی نقشی پررنگ در این تیم ایفا می کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ جواد نکونام به عنوان کاپیتان تیم ملی طی چند روز گذشته تلاش زیادی کرد تا به طور موقت مشکل تیم ملی حل شود و مهرداد پولادی و سروش رفیعی همراه تیم به استرالیا بروند. او در این رابطه با وزیر هم صحبت کرد و از او خواست که پیگیر حل مشکل دو بازیکن مورد نظر باشد.


نکونام از طرفی با وزیر ورزش صحبت کرد تا پیش از پرواز تیم ملی به استرالیا، پاداشی برای اعضای تیم ملی در نظر گرفته شود. او می دانست که تعدادی از بازیکنان تیم ملی به دلیل مشکلات باشگاه های خود مدتی است که پولی دریافت نکرده اند. به همین دلیل از وزیر خواست که برای بازیکنان پاداشی در نظر گرفته شود.


نکونام به خوبی توانست وزن تیم ملی در بیرون از زمین را به دوش بکشد و این جدا از نقشی است که او به عنوان کاپیتان در داخل زمین دارد. اتفاقا به همین دلیل است که کروش رابطه خوبی با نکونام دارد و به عنوان یک مربی حرفه ای، به این موضوع اهمیت زیادی می دهد که کاپیتان تیمش توجه خاصی به مسائل اطراف تیم داشته باشد.


جواد نکونام در حال حاضر تنها 6 بازی ملی با بازی های ملی علی دایی فاصله دارد. رسیدن تیم ملی به فینال جام ملت های آسیا می تواند نکونام را به رکورد علی دایی برساند و بازی های ملی این دو چهره مطرح فوتبال ایران را برابر کند. البته در صورتی که بازی دوستانه تیم ملی با عراق لغو نشود و تیم ملی هم به فینال جام ملت های آسیا برسد، نکونام رکورد بازی های ملی دایی را می شکند.
اخبار ورزشی - خبرآنلاین

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه