تاریخ انتشار : پنج شنبه, 29 بهمن 1394 10:24. پرسپولیس در پنج بازی اخیرش برابر سایپا اصلا عملکرد قابل دفاعی نداشته است. این تیم بازی رفت سال گذشته را در مسابقه‌ای که هرگز پخش تلویزیونی نشد به سایپا باخت. درخشان بعد از آن مسابقه گفته بود: «کاش بازی پخش می‌شد و مردم فوتبال تیم مرا می‌دیدند. » با این وجود بعدتر هم که اختلاف فدراسیون و صداوسیما حل شد و بازی‌ها روی آنتن رفت، مردم چیزی از تیم حمیدخان ندیدند! در بازی برگشت فصل گذشته هم در حالی که سرخپوشان با دو گل از حریف پیش بودند، سایپا در نهایت ک ...

نکته نگران‌کننده برای هواداران پرسپولیس / مراقب باش آقای برانکو!

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 29 بهمن 1394 10:24


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,پرسپولیس

پرسپوليس در پنج بازي اخيرش برابر سايپا اصلا عملكرد قابل دفاعي نداشته است.

اين تيم بازي رفت سال گذشته را در مسابقه‌اي كه هرگز پخش تلويزيوني نشد به سايپا باخت.

درخشان بعد از آن مسابقه گفته بود: «كاش بازي پخش مي‌شد و مردم فوتبال تيم مرا مي‌ديدند.» با اين وجود بعدتر هم كه اختلاف فدراسيون و صداوسيما حل شد و بازي‌ها روي آنتن رفت، مردم چيزي از تيم حميدخان نديدند! در بازي برگشت فصل گذشته هم در حالي كه سرخپوشان با دو گل از حريف پيش بودند، سايپا در نهايت كار را به تساوي كشاند. بازي رفت امسال هم با شكست قرمزها همراه بود تا پرسپوليس از اين سه بازي فقط يك امتياز گرفته باشد.

 

نكته جالب ديگر در اين زمينه به ضعف اساسي مدافعان راست پرسپوليس در مقابل سايپا مربوط مي‌شود. فصل گذشته در بازي برگشت، بابك حاتمي روي گل اول مقصر بود و يك گل به خودي هم زد. امسال هم در بازي رفت، داور خطاي هند پنالتي رامين رضاييان را گرفت، گرچه در نهايت مشخص شد توپ به سر او خورده است.

خلاصه اينكه پرسپوليس اگر مي‌خواهد طلسم ناكامي برابر سايپا را بشكند، بيشتر از هر چيز ديگري بايد مراقب دفاع راست‌هايش باشد! آخرين برد پرسپوليس برابر سايپا به بازي برگشت ليگ سيزدهم برمي‌گردد كه سرخپوشان با تك‌گل محسن مسلمان توانسته بودند حريف را از پيش رو بردارند. جالب اينكه دايي هم بازي رفت آن سال را با يك گل به سايپا باخته بود تا روشن شود اين تيم براي قرمزها چه حريف سرسختي است.

 

اخبار ورزشی - بانک ورزش

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه