تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 آبان 1394 19:07. مسئولیت فنی تیم سپاهان در بازی مقابل راه آهن به محرم نویدکیا رسید. با تصمیم مدیریت باشگاه سپاهان محرم نویدکیا در بازی این تیم مقابل راه آهن در جام حذفی که روز 5شنبه هفته جاری برگزار خواهد شد مسئول فنی زردپوشان اصفهانی است. این درحالی است که روز گذشته باشگاه سپاهان مجید بصیرت را به عنوان سرمربی موقت این تیم معرفی کرده بود. امروز جلسه ای پیش از آغاز تمرین سپاهان برگزار شد و محرم نویدکیا به عنوان مسئول فنی تیم به بازیکنان معرفی شد. در همین حال حسین ...

نویدکیا موقتا جانشین فرکی شد/ انتخاب سرمربی سپاهان تا آخر هفته

تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 آبان 1394 19:07


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

مسئولیت فنی تیم سپاهان در بازی مقابل راه آهن به محرم نویدکیا رسید.

با تصمیم مدیریت باشگاه سپاهان محرم نویدکیا در بازی این تیم مقابل راه آهن در جام حذفی که روز 5شنبه هفته جاری برگزار خواهد شد مسئول فنی زردپوشان اصفهانی است. این درحالی است که روز گذشته باشگاه سپاهان مجید بصیرت را به عنوان سرمربی موقت این تیم معرفی کرده بود. امروز جلسه ای پیش از آغاز تمرین سپاهان برگزار شد و محرم نویدکیا به عنوان مسئول فنی تیم به بازیکنان معرفی شد. در همین حال حسین فرکی، احمد سجادی و علی صالح نیا سه مربی هستند که از کادر فنی گذشته سپاهان خارج شدند. در حال حاضر مجید بصیرت و قاسم زاغی نژاد در کادر سپاهان باقی ماندند.

*بصیرت و زاغی نژاد به نویدکیا کمک می‌کنند
اصغر باقریان درباره انتخاب سرمربی جدید تیم سپاهان اظهار داشت: از آنجا که فرصت زیادی نداشتیم و برای انتخاب سرمربی به جمع بندی نرسیدیم مدیر��ت بازی با راه آهن را به محرم نویدکیا کاپیتان تیم سپردیم و در این بازی مسئولیت فنی تیم را بر عهده خواهد گرفت. البته در این راه کادر فنی که همچنان در کنار تیم هستند او را یاری خواهند رساند. بنابراین بصیرت و زاغی نژاد به نویدکیا کمک می‌کنند.

وی درباره انتخاب سرمربی جدید تیم گفت: برای انتخاب سرمربی جدید هنوز به گزینه مشخصی نرسیده ایم. اما رزومه تعدادی از مربیان را گرفته‌ایم تا زمانی که به دو، سه نفر نهایی رسیدیم بارها مذاکره می کنیم و تا آخر این هفته سرمربی جدید را معرفی خواهد کرد.

 

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه