تاریخ انتشار : پنج شنبه, 13 مهر 1396 17:10. کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به محمدرضا ساکت درباره مکاتبات طلبکاران باشگاهها توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش مهر، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون درخصوص مکاتبات طلبکاران باشگاهها اعلام کرد در حال حاضر کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال ایران مرجع ذی صلاح جهت رسیدگی به این موضوعات است. متن نامه به شرح زیر است:. دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران. اظهار نظر کنفدراسیون فوتب ...

نامه مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد طلبکاران از باشگاه‌ها

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 13 مهر 1396 17:10


اخبار,اخبار امروز, کنفدراسیون فوتبال آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به محمدرضا ساکت درباره مکاتبات طلبکاران باشگاهها توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش مهر، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون درخصوص مکاتبات طلبکاران باشگاهها اعلام کرد در حال حاضر کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال ایران  مرجع ذی صلاح جهت رسیدگی به این موضوعات است.

 

متن نامه به شرح زیر است:

 

دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

 

اظهار نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا درخصوص مکاتبات طلبکاران باشگاهها

 

 

این نامه در پاسخ به نامه مورخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۷ (۴ مهر) شما در خصوص  موضوع فوق ارسال می شود.

 

ما از اظهارات شما مبنی بر مسئولیت داشتن کمیته انضباطی و استیناف فدراسیون جهت رسیدگی به اختلافات مالی بین افراد و باشگاه ها آگاه شدیم که در حال حاضر کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون شما مرجع ذی صلاح جهت رسیدگی به این موضوعات است. ما همچنین متوجه شدیم که کمیته استیناف شما و دادگاه CAS مراجع رسیدگی بعدی است.

 به منظور حمایت از تلاشهای ارکان فوق در فدراسیون شما، ما تمام شکایاتی را که علیه باشگاه ها دریافت می کنیم را برای شما ارسال می نماییم. لطفاً از این موضوع اطمینان حاصل نمایید که شکایت های فرستاده شده توسط AFC به شما،  به اولین رکن یا همان کمیسیون بدوی و استیناف بخش صدور مجوز فدراسیون ارسال شود تا اینکه به باشگاه های بدهکار که مشکلات بدهی خود را حل نکرده اند، مجوز حرفه ای داده نشود. این موضوع همچنین به AFC کمک می کند تا متوجه شود که به کدام باشگاهها به اشتباه مجوز داده شده است و پرونده آنها را به کمیته کنترل ورود (بررسی صلاحیت)  و یا کمیته انضباطی AFC ارجاع دهد.

از شما به دلیل حمایت تان از  تلاشهای AFC جهت نظارت و مدیریت بدهی های معوقه  باشگاه ها در فوتبال آسیا سپاسگزاریم.

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه