تاریخ انتشار : شنبه, 22 آبان 1395 14:09. با توجه به نامه وزارت ورزش به فدراسیون جهانی تیراندازی درباره احکام دیوان عدالت اداری نامه‌ رسمی به کمیته ملی المپیک ارسال شد. به گزار فارس، جلسه هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی امروز برگزار شد که سیدمهدی هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی در این جلسه حضور داشت تا در خصوص نامه فدراسیون جهانی به کمیته المپیک ایران مبنی بر احکام صادر شده دیوان عدالت اداری در خصوص باطل شدن انتخابات فدراسیون توضیحاتی را ارائه دهد. هاشمی در گفت‌وگو با فارس، در این باره اظه ...

مکاتبه وزارت ورزش با فدراسیون جهانی درباره دوشغله بودن هاشمی

تاریخ انتشار : شنبه, 22 آبان 1395 14:09


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, هاشمی

با توجه به نامه وزارت ورزش به فدراسیون جهانی تیراندازی درباره احکام دیوان عدالت اداری نامه‌ رسمی به کمیته ملی المپیک ارسال شد.

 به گزار فارس، جلسه هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی امروز برگزار شد که سیدمهدی هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی در این جلسه حضور داشت تا در خصوص نامه فدراسیون جهانی به کمیته المپیک ایران مبنی بر احکام صادر شده دیوان عدالت اداری در خصوص باطل شدن انتخابات فدراسیون توضیحاتی را ارائه دهد.

 

هاشمی در گفت‌وگو با فارس، در این باره اظهار داشت: بعد از اینکه موضوع دیوان عدالت اداری به نادرستی با نامه وزارت ورزش به فدراسیون جهانی طرح شد فدراسیون جهانی با مکاتبه با کمیته المپیک ایران و ما در این باره استعلام کرده است. وزارت ورزش نامه‌ای را به فدراسیون جهانی ارسال کرد تا نظر آنها را در خصوص این موضوع بگیرد که چنین احکامی از سوی دیوان عدالت اداری صادر شده و نظر شما چیست.

 

وی افزود: این مکاتبه صرفا درباره حکم اولیه بود نه راجع به تجدید نظر که رد شده بود. چنین مسئله‌ای در مجامع بیرونی مطرح شده و فدراسیون جهانی هم از ما و کمیته خواسته تا بگوییم داستان چیست. کمیته المپیک هم از من گزارش خواست به همین دلیل در هیأت اجرایی حضور داشتم چون کمیته هیچ سند رسمی در اختیار نداشت و قرار شد استعلام بگیرند. ما هم پاسخ رسمی را می‌دهیم و احکام را در اختیارشان قرار خواهیم داد.

 

رئیس فدراسیون تیراندازی در پاسخ به این سوال که آیا شما با وزارت ورزش مکاتبه‌ای کردید یا خیر که چرا این موضوع در فدراسیون جهانی مطرح شده تصریح کرد: ما با آنها صحبت کردیم اما وزارت ورزش موظف نیست به ما پاسخ بدهد. پاسخی هم نگرفتیم. امیدواریم در دوره جدید چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه