منصوریان: همه چیزدراردوی ارمنستان،خوب است / کمپشان راکه دیدم؛حسرت خوردم. تاریخ انتشار : سه شنبه, 15 تیر 1395 14:41. سرمربی استقلال تهران گفت: همه چیز در اردوی ارمنستان خوب است؛ فقط یک جای حسرت برایم باقی مانده و آن هم این است که چرا در کشور خودمان چنین جایی برای تیم ملی و باشگاه های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس نداریم. به گزارش کاپ، علیرضا منصوریان دلیل انتخاب ارمنستان برای اردوی استقلال اظهار داشت: ما کمپ آکادمی تیم ملی ارمنستان را به این دلیل انتخاب کردیم که این کمپ صرفا برای رده های سنی ت ...

منصوریان: همه چیزدراردوی ارمنستان،خوب است / کمپشان راکه دیدم؛حسرت خوردم

تاریخ انتشار : سه شنبه, 15 تیر 1395 14:41


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,اخبار جدید

سرمربی استقلال تهران گفت: همه چیز در اردوی ارمنستان خوب است؛ فقط یک جای حسرت برایم باقی مانده و آن هم این است که چرا در کشور خودمان چنین جایی برای تیم ملی و باشگاه های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس نداریم.

به گزارش کاپ، علیرضا منصوریان دلیل انتخاب ارمنستان برای اردوی استقلال اظهار داشت: ما کمپ آکادمی تیم ملی ارمنستان را به این دلیل انتخاب کردیم که این کمپ صرفا برای رده های سنی تیم ملی ارمنستان ترتیب داده شده است و از پیش درباره اش اطلاع داشتیم.

 

اگر تیمی بخواهد در اینجا اردو بزند ابتدا به ساکن باید تیم ملی باشد. اما امسال شرایط را طوری دیدم که باشگاه ها هم بتوانند از این کمپ استفاده کنند. ما زودتر متوجه این قضیه شدیم و اینجا را رزرو کردیم. علت انتخاب این شهر هم هیاهوی کم آن است و آرامش خوبی دارد.

وی در ادامه افزود: هفته قبل از آمدن مان به این اردو آقایان خرمگاه و اختر را به اینجا فرستادیم تا شرایط را ببینند و از امکانات غذایی بازدید کردند. همه مسائل را از قبل با جزئیات تمام بررسی کردیم. از زمان تمرین تا زمان استخر و ریکاوری همه چیز برنامه ریزی شده است. مهم ترین ابزارهای یک سرمربی برای داشتن یک اردوی خوب سه مساله است. محل خواب، تغذیه و زمین چمن. زمین چمن اینجا مانند فرش می ماند.

سرمربی استقلال همچنین خاطرنشان کرد: اینجا منظره بسیار خوبی دارد. همه چیز اینجا خوب است. فقط یک جای حسرت برایم باقی مانده و آن هم این است که چرا در کشور خودمان چنین جایی برای تیم ملی و باشگاه های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس نداریم. چرا چنین امکاناتی برای این دو باشگاه است. مجموع هوادارانشان 60 الی 70 میلیون نفر است. چطور سومین کشور ثروتمند جهان از نظر منابع نمی توانند چنین امکاناتی را داشته باشد. فکر می کنم به این دلیل است که یکدلی بین ما وجود ندارد. اگر داخل کشورمان این امکانات بالقوه وجود داشته باشد به هیچ عنوان تیم مان را از ایران خارج نمی کنیم اما وقتی این طور نیست مجبوریم به خارج از ایران بیاییم.

وی همچنین اذعان داشت: یک زمین دیگر در اینجا است که مخصوص تیم ملی بزرگسالان ارمنستان است. مسئولین این کمپ به ما گفته اند فقط برای دو بازی دوستانه می توانیم از این زمین استفاده کنیم.

منصوریان در پایان گفت: از نوع برخورد مردم ارمنستان بسیار خوشحال شدم. دقیقا همان طور که ارامنه داخل کشورمان را دیده بودم اینها را هم همانگونه دیدم. آنها خیلی دوست و آرام هستند. آنها بی سروصدا هستند و فوق العاده با ما رفتار خوبی دارند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه