منصوریان قول استفاده از بازیکنان محرومش را گرفته!. تاریخ انتشار : یکشنبه, 08 مرداد 1396 10:01. علیرضا منصوریان امیدوار است در دیدار بعدی استقلال بازیکنان محروم تیمش به ترکیب برگردند. به گزارش خبرآنلاین؛ نتیجه نفرستادن سه بازیکن امید استقلال به اردوی تیم‌ملی، محروم شدن آنها از سوی فدراسیون بود. اتفاقی که منصوریان را به شدت عصبانی کرده و او صحبت‌های بسیار تندی هم در کنفرانس خبری بعد از بازی داشت. مجید حسینی، امید نورافکن و مهدی قائدی سه بازیکنی هستند که از سوی منصوریان به اردوی تیم‌ملی امید ف ...

منصوریان قول استفاده از بازیکنان محرومش را گرفته!

تاریخ انتشار : یکشنبه, 08 مرداد 1396 10:01


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی, منصوریان

علیرضا منصوریان امیدوار است در دیدار بعدی استقلال بازیکنان محروم تیمش به ترکیب برگردند. 

به گزارش  خبرآنلاین؛ نتیجه نفرستادن سه بازیکن امید استقلال به اردوی تیم‌ملی، محروم شدن آنها از سوی فدراسیون بود. اتفاقی که منصوریان را به شدت عصبانی کرده و او صحبت‌های بسیار تندی هم در کنفرانس خبری بعد از بازی داشت.

 

مجید حسینی، امید نورافکن و مهدی قائدی سه بازیکنی هستند که از سوی منصوریان به اردوی تیم‌ملی امید فرستاده نشدند. این بازیکنان در هفته اول از همراهی تیم‌شان محروم بودند، اما منصوریان امیدوار است که این محرومیت بخشیده شود تا در هفته دوم از نورافکن و حسینی استفاده کند. سرمربی آبی‌ها روی بازگشت این بازیکنان حساب باز کرده و از باشگاه نیز قول گرفته که محرومیت سه بازیکن تیمش بخشیده شود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه