تاریخ انتشار : سه شنبه, 29 تیر 1395 11:01. محمود گودرزی وزیر ورزش امروز در مجلس حاضر شد. گودرزی امروز پس از پایان جلسه اش در مجلس، در گفت و گو با خانه ملت به انتقاد از قراردادهای بالای فوتبال پرداخت. او که امسال به مسئولان دو باشگاه تاکید اکید کرده قراردادها نباید از سقف مجاز بالاتر باشد، این بار هم می گوید: «بعضی نهادها و شرکت‌های خصوصی که تحت نظر دولت هستند اقدام به باشگاه‌داری می‌کنند و در این بین گاهی ممکن است سقف قراردادها را رعایت نکنند. » او می گوید ورزش و به ویژه باشگاهها باید خصوصی ...

منتظر باشید؛ شفاف سازی وزارت ورزش از قراردادهای سرخابی ها

تاریخ انتشار : سه شنبه, 29 تیر 1395 11:01


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,گودرزی

محمود گودرزی وزیر ورزش امروز در مجلس حاضر شد.

گودرزی امروز پس از پایان جلسه اش در مجلس، در گفت و گو با خانه ملت به انتقاد از قراردادهای بالای فوتبال پرداخت. او که امسال به مسئولان دو باشگاه تاکید اکید کرده قراردادها نباید از سقف مجاز بالاتر باشد، این بار هم می گوید: «بعضی نهادها و شرکت‌های خصوصی که تحت نظر دولت هستند اقدام به باشگاه‌داری می‌کنند و در این بین گاهی ممکن است سقف قراردادها را رعایت نکنند.» او می گوید ورزش و به ویژه باشگاهها باید خصوصی شوند: «مطمئنا بخش خصوصی رعایت جیب خودش را می‌کند.»


گودرزی تاکید می کند که باید شفاف سازی در دستور کار قرار بگیرد: «به زودی قرارداد تیم های استقلال و پرسپولیس را منتشر می کنیم. سایر تیم‌های ورزشی هم باید سقف قراردادها را رعایت کنند.»

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه