تاریخ انتشار : چهارشنبه, 02 اسفند 1396 20:10. بازیکن تیم ملی بعد از جام جهانی از باشگاهش جدا می‌شود. به گزارش خبرآنلاین، امسال سال خوبی برای ستاره تیم ملی بوده است. ستاره ای که چند سالی است در تیم ملی و در تیم باشگاهی خود می درخشد وهر روز خبر از پیشنهاد تیم های بزرگ برای او به گوش می رسد. علیرضا جهانبخش وینگر ۲۴ ساله تیم آلکمار هلند در این زمستان خبر از خروجش و اینکه به یک تیم بزرگ برود، به گوش رسید اما خود او در اینباره گفت:«فعلا قصد ندارم از آلکمار جدا شوم و از شرایط خود در این تیم راضی ...

مقصد بعدی ستاره تیم ملی مشخص شد

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 02 اسفند 1396 20:10


اخبار,اخبار ورزشی,علیرضاجهانبخش

بازیکن تیم ملی بعد از جام جهانی از باشگاهش جدا می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، امسال سال خوبی برای ستاره تیم ملی بوده است. ستاره ای که چند سالی است در تیم ملی و در تیم باشگاهی خود می درخشد وهر روز خبر از پیشنهاد تیم های بزرگ برای او به گوش می رسد. علیرضا جهانبخش وینگر ۲۴ ساله تیم آلکمار هلند در این زمستان خبر از خروجش و اینکه به یک تیم بزرگ برود، به گوش رسید اما خود او در اینباره گفت:«فعلا قصد ندارم از آلکمار جدا شوم و از شرایط خود در این تیم راضی هستم. شاید پس از جام جهانی تیم خود را تغییر دادم.» همین مسئله احتمال جدایی او را بالا می برد و شاید پس از جام جهانی شاهد حضور او در یک لیگ معتبر و یک تیم خوب باشگاهی در اروپا باشیم.

 

علیرضاجهانبخش در مصاحبه ای که با سایت فوتبال زون داشت درباره خروج خود از آلکمار پس از جام جهانی گفت: مثل علی دایی و علی کریمی به بوندس لیگا می روم. آرزوی من از کودکی بازی در بوندس لیگا بوده و می خواهم روزی به این لیگ بروم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه