تاریخ انتشار : دوشنبه, 03 اسفند 1394 12:33. امیدوارم مردم در انتخابات شرکت کنند. سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران از همه مردم برای حضور در انتخابات دعوت کرد. به گزارش ورزش سه، پرویز مظلومی سرمربی تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال از همه هواداران این تیم خواست تا در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان حضور پر رنگ داشته باشند. او در همین خصوص گفت: از همه مردم ایران و به خصوص حامیان استقلال تقاضا می کنم حضوری پر رنگ در انتخابات مجلس ...

مظلومی: ایران قدرت بلامنازع فوتسال آسیا است

تاریخ انتشار : دوشنبه, 03 اسفند 1394 12:33


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,مظلومی

امیدوارم مردم در انتخابات شرکت کنند
مظلومی: ایران قدرت بلامنازع فوتسال آسیا است

سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران از همه مردم برای حضور در انتخابات دعوت کرد..

  به گزارش ورزش سه،  پرویز مظلومی سرمربی تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال از همه هواداران این تیم خواست تا در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان حضور پر رنگ داشته باشند. او در همین خصوص گفت: از همه مردم ایران و به خصوص حامیان استقلال تقاضا می کنم حضوری پر رنگ در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان داشته باشند.

و در ادامه قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا را تبریک گفت و اظهار داشت: این قهرمانی بسیار من را خوشحال کرد. صمیمانه به کلیه اعضای تیم ملی فوتسال ایران آن را تبریک می گویم.

فوتسال ایران قدرت بلامنازع آسیا است و شایستگی قهرمانی را هیچ تیمی به اندازه ایران ندارد و تعداد قهرمانی های ما در آسیا گواه همین مساله است. امیدوارم این موفقیت ها تداوم یابد تا در سطح جهانی نیز شاهد این دست آوردها باشیم.

 

اخبار ورزشی - ورزش سه

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه