تاریخ انتشار : یکشنبه, 08 آذر 1394 22:01. یک مربی ایرانی در کلاس‌های مربیگری دانشگاه لیسبون، شاگرد خوزه مورینیو شد. ابوذرنوغانی، مربی ایران که در لیگ انگلیس به عضویت کادر فنی تیم زیر ۲۱ سال کاردیف سیتی در آمد و مشغول به کار شد، این بار هم نام خود را با ثبت در کلاس های مربیگری ژوزه مورینیو در دانشگاه لیسبون پرتغال بر سر زبان ها انداخت تا اولین شاگرد ایرانی یکی از بهترین و پرافتخارترین مربیان فوتبال دنیا قلمداد شود. نوغانی این خبر را روی صفحه شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت تا به این ت ...

مربی ایرانی شاگرد مورینیو شد + تصویر

تاریخ انتشار : یکشنبه, 08 آذر 1394 22:01


یک مربی ایرانی در کلاس‌های مربیگری دانشگاه لیسبون، شاگرد خوزه مورینیو شد.

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

ابوذرنوغانی، مربی ایران که در لیگ انگلیس به عضویت کادر فنی تیم زیر ۲۱ سال کاردیف سیتی در آمد و مشغول به کار شد، این بار هم نام خود را با ثبت در کلاس های مربیگری ژوزه مورینیو در دانشگاه لیسبون پرتغال بر سر زبان ها انداخت تا اولین شاگرد ایرانی یکی از بهترین و پرافتخارترین مربیان فوتبال دنیا قلمداد شود.

نوغانی این خبر را روی صفحه شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت تا به این ترتیب از یک موفقیت دیگر در اروپا خبر بدهد. او به عنوان اولین ایرانی بر سر کلاس های مربیگری ژوزه مورینیو خواهد نشست.

نکته جالب اینکه برای حضور در این کلاس ها تنها ۳۰ مربی از سراسر جهان می توانستند مجوز ورود به دانشگاه لیسبون را دریافت کنند که ابوذر نوغانی به عنوان یک ایرانی مجوز را به دست آورد تا یکی از بزرگ‌ترین موفقیت های خود را جشن بگیرد و نام ایران را بیش از گذشته بر سر زبان ها بیاندازد.

 

اخبار ورزشی - آنا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه