تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 خرداد 1395 17:02. با وجود رقابت شدید استقلال و سپاهان بر سر جذب مدافع چپ فصل گذشته تیم فرانکفورت این بازیکن هنوز تصمیمی برای آینده اش نگرفته است. به گزارش ورزش سه، بعد از اینکه استقلال در جذب وحید امیری ناکام ماند آنها به دنبال جذب احسان حاج صفی هستند تا به نوعی در رقابت نقل و انتقالات از حریف سنتی خود عقب نمانند. گفته می شود پیشنهاد استقلال به حاج صفی کاملا قابل توجه است هرچند در این بین سپاهانی ها هم قصد دارند این بازیکن را به اصفهان برگردانند. در این بین حاج صف ...

مذاکرات مستقیم استقلال برای جذب حاج‌صفی

تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 خرداد 1395 17:02


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

با وجود رقابت شدید استقلال و سپاهان بر سر جذب مدافع چپ فصل گذشته تیم فرانکفورت این بازیکن هنوز تصمیمی برای آینده اش نگرفته است.

به گزارش ورزش سه، بعد از اینکه استقلال در جذب وحید امیری ناکام ماند آنها به دنبال جذب احسان حاج صفی هستند تا به نوعی در رقابت نقل و انتقالات از حریف سنتی خود عقب نمانند.  گفته می شود پیشنهاد استقلال به حاج صفی کاملا قابل توجه است هرچند در این بین سپاهانی ها هم قصد دارند این بازیکن را به اصفهان برگردانند.

در این بین حاج صفی که این روزها در آرامش اتفاقات نقل و انتقالات را تماشا می کند، به دنبال تداوم حضو ردر فوتبال اروپا است اما به نظر می رسد با توجه به سقوط تیم فرانکفورت به دسته سوم لیگ آلمان کار وی با وجود همه کیفیاتش سخت باشد اگرچه صحبت از حضور وی در لیگ یونان شنیده شده است.

نکته جالب درباره حاج صفی تاکید سپاهانی ها بر قول وی به بازگشت به تیمی است که او را به فوتبال ایران معرفی کرده است. با این حال شاید اولویت حاج صفی کماکان بازی در خارج از ایران باشد اگرچه استقلالی ها هم به شدت مشغول مذاکره با وی هستند تا صید بزرگ نقل و انتقالات لیگ برتر را به خود اختصاص دهند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه