تاریخ انتشار : شنبه, 27 آبان 1396 12:30. مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس بلافاصله پس از بازگشت از کربلا راهی مشهد مقدس شد تا بار دیگر، جلسه اش با وزیر ورزش به تاخیر بیفتد. به گزارش مهر، شاگردان برانکو ایوانکوویچ در حالی خود را برای ادامه بازی های لیگ برتر آماده می کنند که هنوز تکلیف مدیرعاملی این باشگاه مشخص نشده است. علی اکبر طاهری که حدود دو هفته پیش برای زیارت عتبات عالیات به کربلا سفر کرده بود پس از بازگشت به تهران به باشگاه نرفت تا نشان دهد هنوز روی تصمیم خود مبنی بر کناره گیری از پست م ...

مدیرعامل مستعفی پرسپولیس این روزها چه می کند؟

تاریخ انتشار : شنبه, 27 آبان 1396 12:30


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی ,پرسپولیس

مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس بلافاصله پس از بازگشت از کربلا راهی مشهد مقدس شد تا بار دیگر، جلسه اش با وزیر ورزش به تاخیر بیفتد. 

به گزارش مهر، شاگردان برانکو ایوانکوویچ در حالی خود را برای ادامه بازی های لیگ برتر آماده می کنند که هنوز تکلیف مدیرعاملی این باشگاه مشخص نشده است.

 

علی اکبر طاهری که حدود دو هفته پیش برای زیارت عتبات عالیات به کربلا سفر کرده بود پس از بازگشت به تهران به باشگاه نرفت تا نشان دهد هنوز روی تصمیم خود مبنی بر کناره گیری از پست مدیرعاملی پرسپولیس اصرار دارد.

 

طاهری با علم به اینکه پرسپولیس باید در تهران از پدیده میزبانی کند به مشهد سفر کرده است و تا روز دوشنبه نیز آنجا خواهد بود. همین موضوع سبب شده است تا نشست وی با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به تاخیر بیفتد.

 

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۷:۳۰ دوشنبه هفته جاری در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران میزبان پدیده مشهد خواهد بود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه