مدیرعامل باشگاه استقلال: افتخاری در فوتبال به حقش نرسید. تاریخ انتشار : شنبه, 20 آبان 1396 11:03. مراسم تشییع بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و تیم های استقلال و پرسپولیس صبح امروز برگزار شد. به گزارش مهر، اکبر افتخاری مدافع چپ پیشین تیم ملی فوتبال ایران که سابقه بازی در تیم های دارایی، عقاب، استقلال و پرسپولیس را هم در کارنامه داشت پس از تحمل یک دوره بیماری در سن 75 سالگی به دیار باقی شتافت. مراسم تشییع پیکر مرحوم اکبر افتخاری صبح امروز شنبه با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، دکتر احم ...

مدیرعامل باشگاه استقلال: افتخاری در فوتبال به حقش نرسید

تاریخ انتشار : شنبه, 20 آبان 1396 11:03


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , مدیرعامل باشگاه استقلال

مراسم تشییع بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و تیم های استقلال و پرسپولیس صبح امروز برگزار شد. 

به گزارش مهر، اکبر افتخاری مدافع چپ پیشین تیم ملی فوتبال ایران که سابقه بازی در تیم های دارایی، عقاب، استقلال و پرسپولیس را هم در کارنامه داشت پس از تحمل یک دوره بیماری در سن 75 سالگی به دیار باقی شتافت.

 

مراسم تشییع پیکر مرحوم اکبر افتخاری صبح امروز شنبه با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، دکتر احمدی معاون فرهنگی وزیر ورزش، پیشکسوتان و چهره های نام آشنای فوتبال در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد.

 

سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال در این مراسم خطاب به حاضران گفت: مرحوم اکبر افتخاری در فوتبال به حقش نرسید و مظلومانه از پیش ما رفت. ما شرمنده همه پیشکسوتان استقلال هستیم و بدهی های زیاد باشگاه باعث شده نتوانیم آنطور که باید و شاید در خدمت این عزیزان باشیم ولی تلاش می کنیم تا از شرمندگی آنها دربیاییم. درحال حاضر هم هرکاری که از دستمان بربیاید برای خانواده مرحوم اکبر افتخاری انجام می دهیم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه