محسن مسلمان به پست دلخواهش بر می‌گردد. تاریخ انتشار : جمعه, 25 فروردین 1396 08:47. سروش رفیعی با اخطاری که در دیدار با الریان گرفت، بازی با الهلال عربستان را از دست داد. با این حساب محسن مسلمان می‌تواند به پست دلخواهش بازگردد. به گزارش خبرآنلاین؛ برخی کارشناسان فوتبال معتقدند خرید سروش رفیعی آن هم با وجود داشتن محسن مسلمان، اشتباه بزرگی بود که برانکو مرتکب شد. این گروه مدعی هستند تداخل وظایف این دو هافبک تکنیکی در بازیسازی روند تهاجمات پرسپولیس را مقابل حریفان با وقفه روبه‌رو می‌کند. حالا ...

محسن مسلمان به پست دلخواهش بر می‌گردد

تاریخ انتشار : جمعه, 25 فروردين 1396 08:47


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, محسن مسلمان

سروش رفیعی با اخطاری که در دیدار با الریان گرفت، بازی با الهلال عربستان را از دست داد. با این حساب محسن مسلمان می‌تواند به پست دلخواهش بازگردد.

 به گزارش خبرآنلاین؛ برخي كارشناسان فوتبال معتقدند خريد سروش رفيعي آن هم با وجود داشتن محسن مسلمان، اشتباه بزرگي بود كه برانكو مرتكب شد. اين گروه مدعي هستند تداخل وظايف اين دو هافبك تكنيكي در بازيسازي روند تهاجمات پرسپوليس را مقابل حريفان با وقفه روبه‌رو مي‌كند. حالا سروش رفيعي با اخطاري كه در ديدار با الريان گرفت، بازي با الهلال عربستان را از دست داد.

 

با اين حساب محسن مسلمان كه در ديدارهاي گذشته به عنوان هافبك راست به بازي گرفته مي‌شد، مي‌تواند به پست دلخواهش بازگشته و با خيال راحت به بازيسازي بپردازد. فرشاد احمدزاده هم به احتمال فراوان جانشين محسن مسلمان در سمت راست خط مياني پرسپوليس در بازي حساس روز ۴ ارديبهشت مقابل الهلال عربستان خواهد شد.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه