تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 16:16. باشگاه ذوب‌آهن مبلغ رضایتنامه جوان خود را مشخص کرد. به گزارش ورزش سه، استقلال و پرسپولیس در حال حاضر برای جذب مسعود حسن‌زاده‌ با هم رقابت دارند و گفته می‌شود باشگاه ذوب‌آهن در صورتی که یکی از این دو باشگاه بتوانند پول رضایتنامه این بازیکن را پرداخت کند، با جدایی این بازیکن موافقت خواهد کرد. گفته می‌شود در آخرین تصمیم‌گیری مدیران ذوب‌آهن مبلغ رضایتنامه حسن‌زاده‌ 300 تا 400 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است و هر باشگاهی که بتواند پول رضایتنامه او را پر ...

مبلغ رضایتنامه حسن‌زاده‌ مشخص شد

تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 16:16


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,حسن زاده

باشگاه ذوب‌آهن مبلغ رضایتنامه جوان خود را مشخص کرد.

به گزارش ورزش سه، استقلال و پرسپولیس در حال حاضر برای جذب مسعود حسن‌زاده‌ با هم رقابت دارند و گفته می‌شود باشگاه ذوب‌آهن در صورتی که یکی از این دو باشگاه بتوانند پول رضایتنامه این بازیکن را پرداخت کند، با جدایی این بازیکن موافقت خواهد کرد.

گفته می‌شود در آخرین تصمیم‌گیری مدیران ذوب‌آهن مبلغ رضایتنامه حسن‌زاده‌ 300 تا 400 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است و هر باشگاهی که بتواند پول رضایتنامه او را پرداخت کند، حسن‌زاده‌ فصل آینده پیراهن آن تیم را برتن خواهد کرد.

البته گفته می‌شود ترجیح مسعود حسن‌زاده‌ پیوستن به پرسپولیس است چراکه این تیم در حال حاضر مهدی طارمی و جری بنگستون را از دست داده است و او راحت‌تر می‌تواند در ترکیب ثابت این تیم خود را تحمیل کند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه